Wpis z mikrobloga

Znajomy moich rodziców jest lekarzem, więc poszedł na #szczepienia w pierwszej kolejności (gdzieś 2 tygodnie temu). Wczoraj dostał wyniki testu na #covid19 i co? Wynik dodatni. Jego żona (również lekarz po szczepieniu) również wynik dodatni. Ojej, czyżby szczepionka nie działała i miała na celu jedynie zarobek koncernów? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kogut_20: Jak czytam takie bzdurne wpisy to jestem za cenzurą internetu. Od początku jest trąbione, że szczepionka jest skuteczna po zaszczepieniu DWIEMA dawkami. Twój wpis jest szkodliwy.
  • Odpowiedz
@kaszana1404: po co mi wysyłasz ten screen? Myślisz, że nie wiem, co napisałem? A no tak, bo w telewizji o tym nie mówili, tylko ciągłe walki że po/pis złe i biden/trump zły, a szczepionki dobre xD
  • Odpowiedz
@Ccore: @Polinik: @kemek: nawet nie odpowiem na te żenujące zarzuty, bo nie chce mi się was ośmieszać.

Jak widać szurom można podać przykład, że pandemia to żadna pandemia, szczepionki są po nic to i tak będziecie zak


@kogut_20:

Lekarz szczepi się w pierwszej kolejności, mijają 2 tygodnie. Zaczyna mieć poważne objawy, idzie na testy. Wychodzi mu, że jest chory. Do tego objawy są
  • Odpowiedz
@tajek: teraz ty fikołka walnąłeś. neguję sens pandemii jako takiej, bo nie przynosi to niczego dobrego, wręcz same straty, a nie istnienie choroby.
  • Odpowiedz
@kogut_20 eh wy wioskowe chlopki roztropki i wasze ciagi przyczynowo skutkowe xD.

To że kaski, pasy czy strefy zgniotu w autwch nie chronią w 100% to też oznacza że są bez sensu?
  • Odpowiedz