Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dogu18: ostatnie 3 lata samochód jeździł bardzo znikome trasy, od razu po sprowadzeniu z DE palił mniej . Obecnie ja jeżdżę tym autem duzo więcej i bardzo mi się to rzuciło w oczy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@5piecyk: ja sam nie wiem o co tu chodzi w tych wykresach xD dlatego chciałbym wiedzieć jak to ma wyglądać kiedy wszystkie sondy są sprawne
Zdj. nr 1 - utrzymuje 100km/h
Zdj. nr 2 podczas jazdy 100 km/h odejmuje gaz do 0, silnik zostaje na biegu ze względu na DSG
Zdj nr. 3 podczas jazdy 100 km/h dociskam gaz do podłogi .
@dogu18: @111ms: przecież ta sonda działa bardzo dobrze, pierwszy obrazek pokazuje normalna regulacje - druga sonda pokazuje poziom tlenu za katalizatorem i on ma być stały mniej więcej, bo od tego jest katalizator. dwa pozostałe pokazują ze jest ok - dajesz but sonda stoi na bogato, zdejmujesz stoi na ubogo.


mi się wydaje że 2 sonda trochę za mało żwawa. Nie mam dziś auta na benzynę bo zaraz bym sprawdził
@111ms u mnie wygląda to tak, że na mieście mam zawyżone spalanie o jakieś 2-4 litry. Na trasie pali w miarę normalnie. Jeden mechanik mi mówi, że po wymianie (chyba) sondy problem może za chwilę wrócić a cała zabawa nie będzie najtańsza. Tym autem nie robię wielu kilometrów więc póki co to akceptuje. Jeśli trafisz na rozwiązanie to bądź tak miły i podziel się wiedzą. Słyszałem też, że można to komputerem jakoś