Wpis z mikrobloga

#!$%@? znowu afera. Staram się z partnerką o ciążę, ona ma spore problemy zarówno genetyczne jak i powikłania po innej chorobie. Wydaliśmy głównie ja , ponad 40 tys na in vitro z zarodkami dawczyni. Z 5 zarodków zostały jeszcze 3.
Dzisiaj mi mówi że chce się napić wina. Poprosiłem żeby odpuściła bo musimy teraz dbać o siebie i że czasami trzeba postawić sobie granice i powiedzieć nie bo za 3 tygodnie kolejna próba.

No to afera że żałuję jej wina i że przez dwa lata nie będzie mogła się napić.
#!$%@? jakby wino to był #!$%@? cel życia. Czy stawianie sobie granice i odmawianie sobie przyjemności to taka straszna rzecz w dzisiejszych czasach? #logikarozowychpaskow
  • 121
  • Odpowiedz
@rafal-heros:
Współczuję tej biednej dziewczynie dyktatora w domu. Jeszcze bardziej współczuję dzieciakowi, który będzie chodził na smyczy i dostawał #!$%@? za to że zjadł big maka (bo to pewnie to "śmieciowe żarcie", nie?). I przed dwudziestką nabawi się nerwicy lękowej. Przepraszam, może to brutalne, ale jestem jak Max Kolonko (zanim odleciał na planetę Nibiru) - mówię jak jest.

Bez złośliwości i życzliwie - facet, potrzebujesz dobrego terapeuty. Widać to po
  • Odpowiedz
@rafal-heros wydajecie kupę kasy żeby babka została inkubatorem. Rozumiem, że ona jest na tyle chora, że pewnie jak już się uda to prawdopodobnie poroni. Nie lepiej, jak już tak bardzo chcesz mieć dziecko ze swojego nasienia, a nie adoptowane to zamówić sobie zdrową surogatkę?
  • Odpowiedz
@rafal-heros: rozumiem stres, bo długie staranie się o dziecko jest obciążające, zwłaszcza dla kobiety. Co lekarze mówią na ten alkohol? Jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań, to daj kobiecie żyć.
  • Odpowiedz
  • 1
Mnie tylko zastanawia czemu OP wziął sobie wadliwy materiał na żonę, zwłaszcza jak po głowie chodziło mu posiadanie dzieci. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rafal-heros: Ty to się może jeszcze zastanów czy chcesz z nią dzieci mieć xD


@uki_uk: techniczne to nie z nią tylko z jakąś inną laską. Ona będzie tylko żywym inkubatorem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rafal-heros: Adoptujcie sobie dziecko, w międzyczasie przejdziecie testy psychologiczne i konsultacje z psychologami stwierdzą czy powinniście w ogóle jakieś potomstwo posiadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz