Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki wg Was czy związek na odległość ma sens?
150km w jedna stronę, w tygodniu kontakt telefoniczny (Messenger, kamerka itp) spotkania tylko w weekendy (sobota - niedziela u którejś ze stron \ ewentualnie w połowie drogi) plus czasem spotkania na pare godzin w tygodniu.

Aspekt finansowy nie ma znaczenia. Związek z perspektywa na ściągnięcie którejś ze stron do siebie po pewnym czasie

#zwiazki #zwiazeknaodleglosc #milosc #kiciochpyta
  • 12
  • Odpowiedz
@GumaMambaPl: Jeśli któreś z was po jakimś czasie chce się przeprowadzić bliżej to tak. Sama jestem w związku na odległość (miasto gdzie studiuję zaocznie), ogólnie dla mnie jako osoby która potrzebuje dużo czasu dla siebie to spotkania w weekendy są super, ale np irytuje mnie to że widzimy się wtedy kiedy możemy a nie chcemy. Za pół roku planuję przeprowadzkę i myślę że to jest okej. Tak na dłuższy czas może
  • Odpowiedz
@GumaMambaPl: Troche zależy chociażby -
ile czasu zajmuje te 150km, bo mogą to być dwie godziny drogi jak autostradą a może być z 5 jak jakimś klekoczącym autobusem.
ile to pewien czas, bo miesiąc, dwa, pol roku, to nie jest dużo, ale już 2-3 lata to tak.

Spotykanie się na weekened + jakiś jeden dzień w tygodniu to nie jest dramat, bo dużo par które ze sobą nie mieszka podobnie się
  • Odpowiedz