Wpis z mikrobloga

Właśnie napisanie komuś emotki nie jest rozmową. I raczej sugeruje, że rozmowny na żywo nie będziesz, a żale na wykop pokazuje, że dziewczyna zaoszczędziła czas :D

Mi rozmowy na tinderze pozwoliły szybko zorientować się, że na żywo się nie dogadamy.


@Lubie_bataty: Napisanie "no okey" też nie jest rozmową. Tinderowa karyna chciała, żeby ją zabawiał przez internet, więc dobrze, że sobie odpuścił i tyle XD

Po co marnować czas na kretynki, które
I o ile lepszy byłby ten efekt gdyby po dziesiątkach godzin pisania z jakimiś przypadkowymi kobietami udało mu się umówić z jedną tylko po to, żeby po 20 minutach stwierdzić, że mu się nie podoba? xD Weź mi wytłumacz na czym polega randkowanie przez internet, bo ja jestem już chyba jakimś #!$%@? boomerem i nie ogarnąłbym dlaczego ludzie uwielbiają tak marnować swój czas. Są aż tak bezużyteczni, że mogą sobie pozwolić na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamol999: dzisiaj darmowa porada. Podstawową przewagą internetu jest to, że można robić wiele rzeczy w nowy sposób. Np. poznać kogoś i porozmawiać bez tracenia czasu na przygotowanie czy wyjście, co wcale nie oznacza braku wysiłku w dobrą prezencję.
Ty zapewne nie dostajesz żadnych wiadomości od lasek, ona dostaje pewnie setki od typów, jak jesteś roszczeniowy to lipa.
Oczywiście, możesz reprezentować starą szkołę, skasować apki i iść na miasto, czy tam plac
@engineer: Dodajac tego posta nie mialem na celu sie zalic ani prosic o porady.. Ja naprawde nie narzekam :) Mam swoje lata i z aplikacji randkowych korzystam od dawna. Poznalem w ten sposob sporo kobiet. Jak mam ochote sie spotkac to proponuje spotkanie, jak mi sie nudzi i chce popisac to czatuje. Nie jest moim celem za wszelka cene nawiazac znajomosc. Bawie sie tymi apkami tak samo jak czesto bawia sie