Wpis z mikrobloga

@kamol999 Właśnie napisanie komuś emotki nie jest rozmową. I raczej sugeruje, że rozmowny na żywo nie będziesz, a żale na wykop pokazuje, że dziewczyna zaoszczędziła czas :D
Mi rozmowy na tinderze pozwoliły szybko zorientować się, że na żywo się nie dogadamy.
  • Odpowiedz
@Lubie_bataty: Wybacz, nie rozumiem Twojej wypowiedzi.. Emotki, zale, zaoszczedzony czas? Mnie po prostu rozbawil brak zaangazowania w rozmowe, pomimo checi "popisania".. w komenatrzach widze grube rozkminy.. :) Moze mam inny humor, albo nie to miejsce, wybaczcie :)
  • Odpowiedz
@kamol999: nie słuchaj simpów z góry; prawda jest taka, że Chad może w pierwszej wiadomości pisać "Elo wpadasz do mnie na drina maleńka?" i laski się bez oporów zgadzają. Jak jesteś normie to niestety musisz #!$%@?ć najpierw pajacerkę, inaczej ni chu chu.
  • Odpowiedz
@Lubie_bataty: "Sukces" na aplikacjach randkowych to nie jest dla mnie cel, nie mniej dziękuje serdecznie za Rady :) Pozwólcie jednak, ze będę sobie z tych aplikacji korzystał w taki sposób w jaki tylko mam ochotę i pisal do kobiet co chce i jak chce..:) Na przekor :D
  • Odpowiedz
  • 1
@kamol999 dobrze robisz, pisanie nie oddaje spotkania na żywo czy rozmowy, można pisać o wszystkim , myśląc ze jest super, tworzyć obraz drugiej osoby w głowie a później na spotkaniu wyjdzie ze jest #!$%@? i tylko człowiek stracił czas i energię, to juz lepiej zadzwonić. A najlepiej to podejść na żywo i zagadać , okazji nie brakuje tylko trzeba przełamać strach
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker

Jak ktoś wyskakuje od razu z spotkaniem to pali sobie mosty, bo wychodzi na:
- desperata
- znudzonego gościa, który chce wyjść z chaty nieważne z kim

O to mi chodzi. Spalił początek, wystarczy, że by zagadał czemu woli popisać zamiast wyjść czy ma negatywne doświadczenia z tym i temat się kręci.
  • Odpowiedz
@Lubie_bataty: Jak ktoś po dwóch zdaniach pisania jest w stanie skategoryzować rozmówce, ocenić go i przypisać cechy charaktery ten z cala pewnością nie jest nikim rozsądnym, wartościowym i wartym poznania.. :) Masz racje, wiekszosc kobiet dziala wedle takich schematów, wiem o tym:)
  • Odpowiedz
@hermes-trismegistus: Dokładnie xD mnie zawsze bawi że jak babka się zgodzi na wyjście w pierwszej wiadomości to wykopki propsuja i mówią że tak właśnie się pisze na tinder (wvzoraj byl taki wpis), ale jak nie pyknie to hurr Durr nie masz podejścia do kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lubie_bataty:

skąd ta frustracja i zachowanie dziecka, co zrobił kicikici, a kotek go olał. xDD

kompletnie nie zrozumialas przeslania tego posta..:) Poza tym Droga "Lubie_bataty". Czuje sie dziś naprawdę dobrze i mam świetny humor :) Pozdawiam cieplo
  • Odpowiedz
@kamol999: Boże, spacerek zaproponowany jak przystało na nudziarza dodatkowo w pierwszej wiadomości jak przystało na tryharda + niceguyowe emotki. Szanse na powodzenie na tinderku oceniam na zerowe
  • Odpowiedz