Wpis z mikrobloga

@kamol999: no to se rob, tylko po co placzesz z tym na wykopkowym forum z obrazkami jak beciak.jak mowilem tego co tam wolisz to masz wlasnie efekt czyli zaden. wychodzisz na debila wyskakujacego ze spotkaniem z kims z kim nie zamieniles paru zdan nawet
  • Odpowiedz
@hekktik: Po pierwsze nie placze :) Po drugie wstawilem ta rozmowe, bo mnie rozbawila po prostu :) Dziewczyna nie chce sie spotakc, chce POPISAC.. nie zadajac nawet pytania i odpowiadaj.. OKEY :D Nie musze dodawac chyba, ze to koniec naszej rozmowy.
  • Odpowiedz
@alcest: a pisalem cos do ciebie? odbij pacanie
@kamol999: no nie ogarniasz kontaktow spolecznych, wyskakuejsz ze spotkaniem jak typowy creep, to odechcialo jej sie w ogole gadac, nie wiem czego sie spodziewales, na dodatek na sensowna krytyke reagujesz jak obrazona panienka takze teges
  • Odpowiedz
@Lubie_bataty: Mialem mnostwo spotkan z badoo/ tindera i nigdy na z---a plci zenskiej nie trafilem :) Dlaczego wiec mialbym sie bac spotkania? Moge sie spotkac od razu i nie mam z tym problemu :) To ze sporo kobiet ma wieksze obawy i woli weryfikacje poprzez pisanie to juz inna sprawa. Z tym tez nie mam problemu. W tej rozmowie wyraźnie napisałem, "wiec smialo, Popiszmy" :)
  • Odpowiedz