Wpis z mikrobloga

@hekktik: Jedyne powodzenie na apkach randkowych miałem wtedy kiedy bardzo szybko proponowałem spotkanie. Mojej eks to spotkanie zaproponowałem po 3 zdaniach.. pisałem jeszcze z dwieami innymi i #!$%@?ą na nią miałem, sama do mnie pisała w między czasie. No ale jak spotkałem się ze wszystkimi co miałem się spotkać to eks zostawiła resztę daleko w tyle i wybrałem ją.
Teraz ponownie spróbowałem tinder.. jedna dobra jako jakim jest człowiekiem, na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@hekktik: wymadrzasz się a akurat op dobrze zrobił, po co #!$%@?ć na tinderze zamiast się spotkać w rzeczywistości? Widuję tu dużo screenów gdzie wstawiajacy robi z siebie pajaca, ale tu tego nie ma.
  • Odpowiedz
nie ogarniasz randkownaia przez net i nikogo nie obchodzi co ty tam wolisz. temu masz taki efekt jaki masz czyli zaden


@hekktik:
I o ile lepszy byłby ten efekt gdyby po dziesiątkach godzin pisania z jakimiś przypadkowymi kobietami udało mu się umówić z jedną tylko po to, żeby po 20 minutach stwierdzić, że mu się nie podoba? xD Weź mi wytłumacz na czym polega randkowanie przez internet, bo ja jestem
  • Odpowiedz
@Flypho: Daj spokój Polacy to jakiś dziki naród. To chyba przez komunę. Chcesz się spotkać i nazywają ciebie creepem xDD Jeszcze dorabiają jakieś zasady z dupy. Nie odpisuj jej przez rok, bo wyjdziesz na desperata xD To, że jest samicą, nie oznacza, że mam się wygłupiać w jakimś tańcu godowym. Jesteśmy dorosłymi ludźmi.
  • Odpowiedz
@kamol999 nie słuchaj byku tych spermiarzy, dobrze działasz. Też od razu pisałem i w końcu się trafiło i jesteśmy ze sobą. Ci co pieprzą o jakimś pisaniu chyba życia nie znają i nawet jakbyś próbował wyciągnąć z niej informacje (czytaj uprawiałbyś dziennikarstwo) nie rozmowę, która kończy się i tak za 5 wiadomości. Lepiej od razu proponować niech się przekona na żywo i Ty też niż jeszcze zrazić ja do siebie od
  • Odpowiedz
@hekktik: Tak zabawiaj ksiezniczke xDD widac ze nigdy z apek nie korzystales. Jakby byla zainteresowana nim to by sie zgodzila. A tak nie tracil czasu na ksiezniczke ktora sobie tylko chciala polechtac ego. 300 spermiarzy Cie zaplusowalo nic dziwnego ze laski tam maja tak wybujale ego
  • Odpowiedz