Wpis z mikrobloga

#xbox
#ps5

Po 2 dniach używania ps5 i 3 miesiącach Xboxa;

Pad: dla mnie lepszy w ps5. Nienawidziłem pada z PS4. To jest jakaś zabawka dla dzieci. Pad od x zawsze był dla mnie zdecydowanie lepszy. Jednak teraz xsx poszedł w rewolucje i jest lepiej, a ps5 zrobił rewolucję i ściągnął co najlepsze z xsx, dodał swoje i jest lepiej niż u konkurenta. Analogii dla mnie w padzie ps5 mają DUŻO lepszy feeling. To jest pierwszy pad gdzie ja z przyjemnością mogę grać w fpsy. Już #!$%@? od bajerów które mogą dodać ps5 tylko plusów względem Xboxa. Na minus w padzie ps5 to rozstaw analogów i dość słabe wibracje. Mam też wrażenie że pad ps5 będzie mniej wytrzymały na zwykłe używanie. Żółte plamy od potu, szybciej zejdą gumy na analogach. Aha no i mam wrażenie że bardziej się ręce pocą na ps5.

System: sam system jest zdecydowanie lepszy na ps5. Ten kto wymyślił te obrzydliwe kafelki powinien już dawno nie mieć pracy.

Quickresume: to jest ważne i to jest zdecydowanie na korzyść xsx. Nie ma co z tym dyskutować, jest to super zajebiste rozwiązanie i ps5 tego nie ma.

Gry: dla mnie wbrew pozorom im jesteś większym casualem tym powinieneś wybrać ps5. Kupisz sobie ghost of thushima i będziesz grać w to 2 miesiące. Rozrywka za 150 zł na 2 miesiące? Biorę w ciemno, jeszcze potem jak grę wymieniasz na coś innego to w sumie zapłaciłeś 50 zł. Xbox jest lepszy jak grasz bardzo dużo, bo masz ciągle coś w gamepassie i możesz grać w te gry nie wydając kasy, przez co konsola wyjdzie Ci znacząco taniej. Ps5 jest po prostu droższe i tutaj też nie ma raczej wątpliwości.

Jakbym miał wybrać 1 na obecną chwilę to dla mnie pad przeważA wraz z niektórymi grami
  • 12
Gry: dla mnie wbrew pozorom im jesteś większym casualem tym powinieneś wybrać ps5. Kupisz sobie ghost of thushima i będziesz grać w to 2 miesiące. Rozrywka za 150 zł na 2 miesiące? Biorę w ciemno, jeszcze potem jak grę wymieniasz na coś innego to w sumie zapłaciłeś 50 zł. Xbox jest lepszy jak grasz bardzo dużo, bo masz ciągle coś w gamepassie i możesz grać w te gry nie wydając kasy, przez