Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, beka z was co komentują na youtube z tymi bootstrapami itd. Gość mówił dlaczego tego nie używa w tym czelendżu. #!$%@? w notepadzie, idzie mu całkiem nieźle, ale muszą się odzywać programiści 100k xD Wiadomo przecież, że to jest DLA BEKI pokazując, że da się zrobić coś takiego jak alibacla w 48h, a potem co dalej - zobaczymy!!! wrrrr no wkurzyłem się. Mi się zajebiście ogląda
#xepo #albicla
  • 32
@evilonep: A mnie śmieszą. Wielcy programiści, którzy #!$%@? krótkiego tekstu ze zrozumieniem nie umieją przeczytać, gość napisał, że w sumie to taka zabawa a ci spinają się tak, że im dupska zaraz pękną. Jakby byli lekarzami i zobaczyli, że dziecko bawi się operacją to by zaraz krzyczeli 'CO TO ZA TĘPY SZAJS, TO SIĘ SKALPELKIEM(NAJLEPIEJ FRANCUSKIM) TNIE A NIE TAKIM GÓWNEM'
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: IDE to robi w #!$%@? rzeczy, ja np mam najzajebissze InteliJ Idea Ultimate i tam masz tak zajebiscie że możesz sobie wlaczyc w środku konsole do sql, możesz zapytania http wysyłać, ofc podpowiada składnie itp, tu Ci pokazuje że ni wuja tego typu nie użyjesz, tu że coś można zrobić lepiej albo zastąpić inną klasą, ma zajebisty debugger, i pewnie z tysiące pluginów