Wpis z mikrobloga

@Chrzonszcz: Nie, ale gościu, naciągacz ewidentnie, straszy że źrebakowi (9 miesiecy ma) padła mama i że jak nikt nie odkupi to da go do rzeźni. I mam dla konika już znalezioną stajnię w Warszawie która zobowiązała się go przyjąć do siebie, ale musimy najpierw wykupic od dziada tego konika :(
  • Odpowiedz
@matekg: O reeeeety, nie będę mu głowy zawracać, to kwota myślę że do uzbierania, działam w lokalnym Otoz animals, więc wszyscy wolontariusze i inspektorzy będą udostępniać, może na wykopie też parę groszy wpłaci. Nie możemy dodać tego jako zbiórka otoz, bo wiem jak potem ludzie będą wydziwiać i zadawać głupie pytania typu "czemu ten koń a nie inny" albo "przeciez ten koń jest zadbany to po co zbiórka, wyłudzanie kasy!".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cytmirka: czyli zbiórka na to żeby komuś dać za darmo odsada?

nope nope nope

Ale nie zaglądam ludziom do portfela i nie będę krytykować na co wydają kasę. Przy odpowiedniej historyjce pewnie ktoś tam coś po wpłaca. Cetarius cały swój biznes na tym opiera, więc się da.
  • Odpowiedz
@MickM: Nie mam pojęcia, ale gość ewidentnie chce się pozbyć tego konia, więc jak nikogo nie znajdzie to pewnie i tak go da do rzeźni chociażby za parę stów
  • Odpowiedz