Wpis z mikrobloga

@Natalia-_-: że co? XD jakiego systemu. Nie genralizuje tylko pisze że biurowa to nie tylko siedzenie przy ławce tak może być w urzędach itp. Po prostu to jest biznes a nie jakieś miejsca by ludzie się czymś zajęli. Zarządza się kryzysem i tworzy nowe rzeczy a nie klepie. Co ma system do tego? Specyfika stanowiska i zadan. Odpowiednio dużo się wtedy zarabia zazwyczaj ale praca psychicznie jest wykańczająca. Wszyscy pchają
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Natalia-_-: coooo xd ziomek kręci kebaby i o 17:05 #!$%@? to interesuje, wraca do domu. Ja wracam z pracą, jestem ciągle pod telefonem bo o każdej porze może ktoś zadzwonić, zresztą praca biurowa nie jest ciężka xD 2/10 bo odpisałem
  • Odpowiedz
@Natalia-_-: To wszystko zależy. O fizycznej za dużo się nie wypowiem. Natomiast przy biurowej to jedni klepią jakieś excelki i prezentacje czy wprowadzają dane i ogólnie udają że coś robią. Inni gotują mózg przez pół dnia bo trzeba rozwiązać jakiś problem a czas na to przeznaczony bardzo szybko topnieje. Oczywiście zazwyczaj zarobki są adekwatne- ci pierwszy może oczko wyżej niż na kasie a drudzy zarabiają konkrety.
  • Odpowiedz
@Natalia-_-: @rouli: @Atomus: @ludzik: @Chopin_fapu: O jak kisnę z tego wpisu. Wstyd się przyznać, ale opka to moja była dziewczyna. Aż przykre co się z nią stało przez ostatni rok. Kiedyś normalna dziewczyna, teraz internetowa prostytutka. Tak ogólnie w dużym skrócie, to będąc jeszcze ze mną w związku puściła się z jakimś betabankomatem za kilka złotych. Dziewczyna bez perspektyw, więc sprawiedliwia się
  • Odpowiedz
@Natalia-_-: a to jak ktoś wychodzi do domu to nagle biznes i świat się zatrzymuje? Nie każdy pracuje na kamieniołomie, w sklepie czy szkole. Są rzeczy które muszą działać jak sieci, wszelkiej maści Infrastruktura IT, oprogramowanie, systemy finansowe. Lekarz który ma dyżury i musi być gotowy w każdej chwili też nie ma wyboru czy wolałby ich nie mieć i wyłączać telefon.
  • Odpowiedz
@apatozaur: Nie ma co myśleć o przeszłości, dziewczynie starałem się dać wszystko co mogłem ale jej rozszczeniowa postawa spowodowała, że zaczęła kombinować. Tak na prawdę nie miała kompletnie nic jak się poznaliśmy no i na początku ważyła 25kg więcej niż ostatni raz jak ją widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poczuła się atrakcyjniejsza, to znalazła sobie frajera sponsora i teraz tak sobie żyją XD. Już pomijam fakt
  • Odpowiedz
@manieczek007: zabraniałes mi jeść p000corvie, wyśmiewałes się że mnie gdy chciałam zjeść, przypomnę ci, że mam zaburzenia odżywiania i, że już byłam w anoreksji ;) Że wyznaczając mi 800-500 kcal robiłeś mi krzywdę XD bo byłam twoim psem na smyczy, który zrobiłby dla takiego dupka wszystko. Oddawałam cała siebie, abyś ty spotykał się z innymi laskami na boku. Chciałam poświęcić ci całe życie, ale nie mogłam się dłużej męczyć, bo
  • Odpowiedz