Wpis z mikrobloga

Jaka inb4 xD typo który roztrząsa na forum na którym udziela się jego była partnerka ich rozstanie, a ona mu jeszcze odpowiada na te posty, więc ewidentnie go też obserwuję xD ale patolaaa
  • Odpowiedz
@Natalia-_-: on odpowiedział na mój post niepotrzebnie, ja nie będę milczeć ;). A skoro wykop dla niego jest miejscem na roztrząsanie tego - proszę bardzo, ja na wykop wchodzę dla beki poczytać co się tu dzieje, nie wiem jak można traktować ten serwis poważnie
  • Odpowiedz
@mizantropi__a studiuje dla Twojej wiadomości ;) więc nie muszę świecić doopa w internecie, żeby zarobić parę zł ^^ a co do waszego zachowania to żenada na maxa i mi by było glupio ciągnąć taka rozmowę w komentarzach i wyciągać brudy xD
  • Odpowiedz
@Natalia-_-: praca biurowa potrafi męczyć lub nie. Jak się pracuje w HR i cały dzień pije kawki i #!$%@? to jest spoko. Całodzienne calle potrafią być już bardziej męczące. A praca ogarniętego programisty (senior) jest już bardzo absorbująca i męcząca psychicznie. Programując cały dzień i dopinając deadline na pewno nie powiedziałabyś, że to nie męczy.

A dlaczego ludzie pchają się do korpo? Przede wszystkim dla lepszej kasy. Często w lecie
  • Odpowiedz
@mizantropi__a na swoje zachcianki dorabiam sobie sama, zresztą rodziców stać to mnie utrzymują ;) serio nazywasz kogoś życiowym przegrywem, bo zdobywa wykształcenie i chce byc w zyciu kims, korzystając z dogodności rodziców, że opłacają mi życie? XD no to nie wiem, jak nazwać osobę która świeci tyłkiem za 10 zł xD
  • Odpowiedz