Wpis z mikrobloga

Wykopki: Lewactwo nie patrzy na kompetencje i tylko zatrudnia wg. klucza LGBT!!!! LEWACKI OBŁĘD!!!

Rzeczywistość: Dr. Rachel Levine - absolwentka Harvardu, lekarka, założycielka oddziału chorób dziecięcych na Penn State Hershey Medical Center, Lekarz Generalny stanu Pensylwania w latach 2015-2017 a od 2017 Sekretarz ds. Zdrowia w tym stanie. Zatwierdzona jednogłośnie na tą pozycję przez kontrolowany przez Republikanów senat, który nie miał wątpliwości co do jej kwalifikacji.

Obecnie zatrudniona przez administrację Bidena jako Asystent Sekretarza d.s. Zdrowia co sprawiło, że nasze wykopowe prawaczki zaczęły spamować jej fotkami i tagiem #bekazlewactwa bo jak wiadomo, skoro nie wygląda tak jak wykopek sobie wyobraził, to znaczy, że oczywiście nie ma kompetencji. Po co w ogóle sprawdzać, kim ta osoba jest?

Więc teraz powiedzcie mi moje #4konserwy - kto tu nie patrzy na kompetencje, tylko skupia się na płci?

#neuropa #usa #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #shitwykopsays #polityka
Pobierz rzep - Wykopki: Lewactwo nie patrzy na kompetencje i tylko zatrudnia wg. klucza LGBT!...
źródło: comment_16112227999JAowXIQk4wQTJ8wNXOtd1.jpg
  • 146
@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen:

choć nie jest możliwe, by obecnie dostępnymi środkami całkowicie to pokonać.


No to człowieku.

Siadaj do książek, doktoryzuj się z tematów zaburzeń tożsamości płciowej i pomagaj im w leczeniu. Świat nauki stoi przed Tobą otworem.

A nuż uda Ci się znaleźć środek, który pozwoli Ci na pokonanie tego "zaburzenia".

Edukacja w Polsce z tego co wiem jest bezpłatna i możesz w każdej chwili zacząć edukować się z tych tematów na
Ależ mi zależy na prawdzie - terapię podejmuje się dlatego, że jest to zaburzenie, choć nie jest możliwe, by obecnie dostępnymi środkami całkowicie to pokonać.


@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: Medycznie nie jest to już uznawane za zaburzenie.

Ale nawet odchodząc od tego - co złego w normalizacji zaburzeń? Zaburzeniem też jest depresja albo bezsenność. Czy to znaczy, że ludzi z tymi zaburzeniami powinniśmy wyśmiewać i dyskryminować?
Nie. To znaczy, że nie należy ideologizować nauki i żonglować definicjami w imię budowy nowego, "lepszego" świata.


@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: Ale rozumiesz, że my teraz właśnie odchodzimy od ideologizacji nauki? Możesz mi powiedzieć np. na jakiej podstawie homoseksualizm był wpisany na listę chorób?

No na pewno masz na ten temat masę badań i wpisano go w pełni obiektywnie.

A nie, czekaj - zrobiono to bo tak się po prostu uważało a kościół twierdził,