Wpis z mikrobloga

Wykopki: Lewactwo nie patrzy na kompetencje i tylko zatrudnia wg. klucza LGBT!!!! LEWACKI OBŁĘD!!!

Rzeczywistość: Dr. Rachel Levine - absolwentka Harvardu, lekarka, założycielka oddziału chorób dziecięcych na Penn State Hershey Medical Center, Lekarz Generalny stanu Pensylwania w latach 2015-2017 a od 2017 Sekretarz ds. Zdrowia w tym stanie. Zatwierdzona jednogłośnie na tą pozycję przez kontrolowany przez Republikanów senat, który nie miał wątpliwości co do jej kwalifikacji.

Obecnie zatrudniona przez administrację Bidena jako Asystent Sekretarza d.s. Zdrowia co sprawiło, że nasze wykopowe prawaczki zaczęły spamować jej fotkami i tagiem #bekazlewactwa bo jak wiadomo, skoro nie wygląda tak jak wykopek sobie wyobraził, to znaczy, że oczywiście nie ma kompetencji. Po co w ogóle sprawdzać, kim ta osoba jest?

Więc teraz powiedzcie mi moje #4konserwy - kto tu nie patrzy na kompetencje, tylko skupia się na płci?

#neuropa #usa #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #shitwykopsays #polityka
rzep - Wykopki: Lewactwo nie patrzy na kompetencje i tylko zatrudnia wg. klucza LGBT!...

źródło: comment_16112227999JAowXIQk4wQTJ8wNXOtd1.jpg

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
Odpowiednio 3 i 8 plusów i wpisy są od znanego trolla. Zerowe ilość komentarzy, zerowa ilość plusów ale akurat te wpisy są wybrane do oceniania #4konserwy.


@K_Feras_P: Masz także wyżej inne linki do znalezisk, gdzie komentarze są w dość jasny sposób nacechowane.

Najbardziej plusowany komentarz to "Niewazne jakie ma doswiadczenie, wazne ze trans, gdzie my zyjemy xD." ale nie ma akurat tagu #bekazlewactwa więc się
  • Odpowiedz
@rzep: Przejrzałem te linki wcześniej i wyraziłem swoje zdziwienie. Masz pojedyncze wpisy z świeszną ilością komentarzy i plusów, z dużym udziałem komentarzy krytykujących wpis, bez typowych tagów dla konserw i używasz go do krytykowania konserw i jeszcze łapiesz plusy za to. Przecież część tego wpisu to jeden wielki sofizmat rozszerzenia.
  • Odpowiedz
to że coś jest zaburzeniem w dalszym ciągu nie oznacza że nie jest normalne.


@TurboDynamo: a co to znaczy normalne? Moze to z wiki o Levine? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

She has two children, David and Dayna. She transitioned in 2011. Levine and her ex-wife, Martha Peaslee Levine, divorced in 2013.


Swoja droga niezly mindfuck. Jest ojcem, czy matka dla swoich dzieci? xD
  • Odpowiedz