Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam taką znajomą co daje typowe normickie rady. Ostatnio zaczęła walić tekstem, że czemu nie szukam brzydkiej, czemu mam oczekiwania, czemu zamiast szukać brzydkiej to wolę seks za pieniądze. Mówie jej, że na wygląd się wpływu nie ma i że brzydkim brzydcy się nie podobają, że nie jest wyjątkowa mając ładnego typka za chłopaka i nie ma w tym jej żadnej zasługi.

A wolę być sam i mieć tylko płatny seks niż być z kimś co mi się nie podoba. I nie obchodzi mnie jak wyglądam bo wpływu na to nie miałem. Oczywiscie ta ból dupki, że jak tak można i w ogóle mizoginia, co z ciebie za facet. Kiedyś mi wmawiała, że po co chodzić na prostytutki jak na tinderze są chętne za darmo. To mówie tak? To znajdź mi taką. I już taka chętna nie była.

Zaczęła mówić, że pewnie źle zagaduje etc. To ja jej mówie, że jak się pannie sie nie podoba co pisze to niech sama zaczyna, w końcu miało być za darmo i łatwo. Ja się starać o seks nie zamierzam. To raz. Dwa, że mam mało par, więc wyboru prawie, że nie mam. I od tego czasu te brednie co na początku opisałem mówi.

Zawsze to samo z kobietami. Gadanie o charakterze, że wszyscy nie mają łatwo, i że jak możesz chodzić na dziwki intzcelu. Ale ja juz osiągąłem nirvane. Mówie co chcę i kiedy chcę. Rzuciłem parę lat temu pracę w korpo, teraz jdg dla zagranicznych klientów i mam to w dupie. Jestem wolny. Mogę mówić co chcę, łamać tabu jak chcę. I nie będę sobie wmawiał, że będąc brzydkim brzydcy mi sie podobają albo, że moja rolą jest wymyślać jakiś super tekst dla siksy z tindera gdy ta jak chad napisze ,,yo cipcia” ma kisiel w gaciach.
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #zwiazki #seks #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60083fd725efed000a617854
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 45
Jakkwiek jeśli kiedyś znajdziesz sobie dziewczynę, która Ci się spodoba to się nie zdziw, że nie będzie zadowolona z Twojej przeszłości.


@chrominancja: jeśli rucha tylko w gumie to chyba wyjątkowo pruderyjna laska może mieć coś przeciwko. Prostytucja nie jest nielegalna i karalna - nikt nie robi tym nikomu krzywdy.
Zresztą i tak warto się przebadać na wszystko przed wejściem w jakikolwiek nowy związek, jeśli wcześniej miało się jakiś kontakt seksualny
Aczkolwiek sam seks to nie jest jedyna potrzeba człowieka i korzystając z prostytutek przecież nie będziesz w pełni spełniony. Jednak ludzie zapominają, że lepiej nie być w żadnym związku niż być w związku byle jakim


@Thachii: no... i dlatego OP nie jest w związku i korzysta z usług prostytutek zgodnie z Twoją radą xD
no niektóre kobiety to może brzydzić


@Thachii: no tak, logiczne, ale czemu

jeśli kiedyś znajdziesz sobie dziewczynę, która Ci się spodoba to się nie zdziw, że nie będzie zadowolona z Twojej przeszłości.

Bo totalnie nie rozumiem tego toku myślenia, dlatego napisałam komentarz.

Kogoś innego może brzydzić palenie papierosów, a innych jeden partner seksualny, a nikt im nie pisze, że przyszła partnerka nie będzie zadowolona z ich przeszłości
@kt13: z mojej męskiej perspektywy sam to rozumiem, bo nie chciałbym "używanej" kobiety, chociaż wiem że kobiety mają tu trochę inne podejście


@Thachii: IMO jeśli oczekujesz "nieużywanej" kobiety to sam powinieneś być "nieużywany" bo inaczej to trochę podwójne standardy i brak szacunku do wyznawanych wartości
Jeśli komuś to pasuje to ok - nie będę się w to wtrącać
Pomysł, że ktoś kto korzysta z usług prostytutek będzie akceptował jedynie związek
@Thachii: z tego co widzę po pierwszych dwóch komentarzach bardziej przeszkadza jej hipokryzja. Najwidoczniej sama nie popiera rozwiązłości seksualnej (czyli w jakimś sensie jest pruderyjna albo "oldschoolowa") i tego samego oczekuje od partnera.... normalna rzecz :)
@AnonimoweMirkoWyznania: dobrze robisz OPie - zarabiasz pieniądze i możesz sobie kupić coś jako substytut tej kobiety. Niestety taka jest rzeczywistośc brzydkich dlatego znalazłeś jaja i korzystasz z prostytutek zamiast plaszczyć się przed kolejną taka samą w gruncie rzeczy samicą. Nie wiem w jakim jesteś wieku ale po 30-stce cisnienie na ruchanie spada, poza tym widzi się znajomych którzy męcza się z tą samą panna już kilka lat ale jest bachor i
@kt13: Mi przeszkadzałby diviarz, i nie zaakceptowałabym takiej przeszłości, bo czemu mam zaakceptować to, że ktoś był w stanie uprawiać seks bez uczuć? Po prostu mi to nie pasuje i brzydzi. Balabym się, że jest to osobnik wypaczony psychicznie, bez uczuć wyższych, skoro był w stanie dokonywać tak intymnego aktu tak mechanicznie z obcą osoba. Po prostu balabym się co to za typ człowieka?
Najbardziej nie mogłabym zaakceptować seryjnego diviarza, który