Wpis z mikrobloga

w Polin bezpieczniej #!$%@?ć chleb do śmieci :

https://legnica.naszemiasto.pl/legnica-piekarz-rozdawal-biednym-chleb-teraz-uslyszy-wyrok/ar/c1-1022653


@RobertKowalski: no nie, zaś z tym ktoś wyskakuje. Gość kręcił wałki i tyle. Masz o tym w tymże artykule który linkujesz!

Oskarżyciele przypomnieli, że pracownice Gronowskiego potwierdziły w sądzie, iż nie ewidencjonowały całości sprzedaży: wbijały na kasę fiskalną co 4-5 sprzedany bochenek.


Co 4 czy 5 bochenek. 20% sprzedaży trafiało na kasę.
@RobertKowalski: poszukaj w necie. Sprawa wyjaśniona wielokrotnie, tylko jak zwykle-najpierw sensacyjne nagłówki na pierwszych stronach a jak trzeba było sprostować to gazety/portale już siedziały cicho bo temat nie był medialny.
Gościu oszukiwał, oddawał trochę chleba biednym, większość sprzedawał nie nabijając na kasę. (potwierdziły to sprzedawczynie że nabijały co 4-5 na kasę) Początkowo mu uchodziło płazem ale facet był zbyt chciwy i przesadził ze skalą. Niby sprzedawał po 11 bochenków dziennie a
jak do śmieci to do śmieci a nie gdzieś kur... pod murek. W Krakowie jest segregacja odpadów i chleb wywala się do kubłów BIO


@Aerwin: ... ale tak trafiło pod murek i jest afera... jest dyskusja !!! ... może w końcu w jakimś zakutym urzędniczym łbie pojawi się myśl że przecież zamiast do śmieci ten chleb mógł trafić w lepsze miejsce ...
@byferdo hmm pracuje w Lidlu i pieczywo oddaje się do DC więc nawet nie mam żadnego wyjaśnienia dlaczego znajduje się poza magazynem sklepowym... Jedynie co mi przychodzi na myśl ze kierowca na nocnej dostawie #!$%@?ł coś...
@Akman: u mojej mamy nie było przekrętów tylko ludzie z eksmisyjnej dzielnicy przychodzili po darmowe zwroty. #!$%@? 100tys kary i koniec piekarni. Ten gość był nagłośniony inni nie.