Wpis z mikrobloga

- - WPIS STARTOWY --

Waga startowa: 70.2
Wiek: 28
Płeć: K
Wzrost: 165
Waga docelowa: 60 kg (do czerwca)

Odchudzanie rozpoczęłam 8 stycznia, natomiast nie byłam pewna czy wytrzymam choćby tydzień dlatego wpis dodaje dzisiaj.

Jem w oknach żywieniowych 11-18, po za tym:
- ograniczam alkohol do białego wytrawnego wina w małych ilościach tylko w weekend
- ograniczam słodycze i cukier
- ograniczam pieczywo
- jem mniejsze porcje

Staram się codziennie miec jakis ruch, albo jest to spacer albo yoga lub trening z youtubem.

#zagrubo2021 #chudnijzwykopem
elokompaniero - - - WPIS STARTOWY --
 
Waga startowa: 70.2
Wiek: 28
Płeć: K
Wzrost: 1...

źródło: comment_1611038025bvUQgucQiXhMQnKkvkFWeP.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
@resource_1337 typowy wykop, napisz cokolwiek to zaraz, ktoś to połączy że skrajnością, eh

Myślę, że tak, jeśli nie weźmiemy pod uwagę zdrowia i funkcjonowania organizmu, to tak, schudniesz na samym cukrze, był taki eksperyment z jedzeniem mcdonalda

W komentarzu chodziło mi o to, że to nie jest dobre, żeby się głodzić, bo po 1 to niezdrowe, po 2 to grozi efektem jojo.

Chudnięcie nie musi i nie powinno się wiązać z dyskomfortem,
  • Odpowiedz
@elokompaniero: Zainstaluj appkę do trackowania kalorii. Ogarnij sobie wagę kuchenną. Będziesz miała większą kontrolę nad kaloryką, po wpisaniu ile chcesz schudnąć i w jakim czasie + poziomu Twojej dziennej aktywności, appka obliczy Ci dzienną kalorykę, jakiej powinnaś się trzymać. Po jakimś czasie używania już będziesz wszystko sama ogarniać. Tak samo gramaturę produktów po tym, jak sobie je kilka razy zważysz.
Jedz, co chcesz byle było w bilansie i ze sensownym makro.
  • Odpowiedz
Staram się codziennie


@smierdakow: zdradz nam jak na deficycie kalorycznym mozna byc nażartym...serio pytam. Licze kalorie, trzymam diete i moze głodny nie chodzę ale do nażarty to wiele brakuje...
  • Odpowiedz