Wpis z mikrobloga

5 dni temu, na głównej pojawiło się znalezisko "Klimatyczne ABC. Interdyscyplinarny podręcznik na temat zmian klimatu". Jak mówi sam tytuł znaleziska, jest to stworzony przez naukowców UW podręcznik mówiący o zmianach klimatu.
Mirek @demorgan napisał tam wtedy tak:

Podręcznik pisany w siedzibie greenpeace czy innej szurii. Stek bredni

link

W międzyczasie dodając też ultra-merytoryczny komentarz:

Czytałem fragmenty tej broszury propagandowej. UW to komunistyczna uczelnia.

link

Na moją prośbę o merytoryczne opisanie w czym leży problem i gdzie dokładnie są te "brednie" dostałem od @demorgan odpowiedź:

Z chęcią to uczynię, ale teraz pracuję. Nie mam czasu na pogawędki z urzędnikami i politrukami neuropy na wypoku.

link

Było to 5 dni temu, myślę że to wystarczająco dużo czasu na przynajmniej wstępne odniesienie się do tematu i wypisanie najgrubszych bredni, które według @demorgan tam są.
Podzielisz się z nami swoimi wnioskami? Wypiszesz tutaj gdzie dokładnie znajduje się ten stek bzdur i które informacje są tam nieprawdziwe?
Bo zakładam że nie jesteś tylko internetowym napinaczem i masz chociaż powierzchowną wiedzę o temacie, który tak otwarcie krytykujesz.


#neuropa #4konserwy #zmianyklimatu #globalneocieplenie #klimat
  • 4
@CytrynowySorbet: To Ty nie wiesz, że racjonalne argumenty są lewackie?

jedyny sposób argumentacji, który jest wystarczający dla prawaka to "chłopski rozum". Nic więcej nie trzeba.
Moim zdaniem wynika to z bardzo ograniczonej wiedzy o świecie. Widać to świetnie na przykładzie poszczególnych znalezisk.

Czy jak zatrzymają kogoś kto podmienił metki w sklepie i w artykule jest, że grozi mu 8 lat pozbawienia wolności to prawak się zastanawia czmu mu tyle grozi? nie!