Wpis z mikrobloga

Stratował i zniknął. Wypatrzyli go na monitoringu i bohaterska policja już się nim zajmuje.

Nieciekawa sprawa, ale jedno mnie frapuje - co on miał, kufa, zrobić z tymi gołębiami? Na pogotowie zawieźć? ( _)

https://gazetakrakowska.pl/krakow-bulwersujace-sceny-na-rynku-glownym-rowerzysta-stratowal-golebie-17012021/ar/c1-15394045

#krakow #zwierzaczki #policja
źródło: comment_1610898643sbfLdlfaztHY2ozXqGJa6N.jpg
  • 23
@motaboy: ale te gołębie nagle się tam pojawiły, czy jechał i widział je z odległości 229584839 km i postanowił się w nie w********ć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TrollingMasterNinja: Wszystko rozumiem. Ok. Ale co powinien był zrobić, kiedy już je rozjechał? Nawet celowo... Poważnie. Rozjadę gołębia - co mam zrobić?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@motaboy: ty się śmiejesz, a ja ze swoimi świnkami morskimi chodziłam do weterynarza, który nam kiedyś opowiadał że ma klienta, który znosi mu regularnie gołębie do leczenia, odrobaczanie, złamane łapy i skrzydła itp. Przywozi, płaci za leczenie, potem część wypuszcza, część trzymał w domu ponoć i woził na spacery rowerem w specjalnej klatce xd także są ludzie którzy lubią te latające szczury xd
@tHoePs: Wiozłem z moją byłą chomika dzungarskiego do weterynarza. Nie śmieje się. Naprawdę. Co, kufa, powinienem zrobić, jeśli rozjadę gołębia i nie chce mieć kłopotów? Poważnie... CO?
@tHoePs: Tiaaa... I byłoby jak na wsi z rozjechaną gęsią ładowaną do bagażnika - „Chce mi Pan powiedzieć że wiezie ją do lekarza?”
To poważnie jakiś cyrk... rozumiem że facet powinien odpowiedzieć jeśli zrobił to celowo, ale absolutnie nie jarzę co ob mógłby zrobić oprócz faktycznie wywalenia ich do kosza. Co byś zrobiła gdybys rozjechała gołębia na rynku? Lub ulicy?
co ob mógłby zrobić oprócz faktycznie wywalenia ich do kosza. Co byś zrobiła gdybys rozjechała gołębia na rynku? Lub ulicy?


@motaboy: śmietnik publiczny, to nie jest dobre miejsce. Są odpowiednie usługi, które pomogą zgodnie z prawem ;) I tak jak wyżej, gość ewidentnie celował w gołębie, najlepiej myśleć przed tym jak się coś zrobi.
@motaboy: ale te gołębie nagle się tam pojawiły, czy jechał i widział je z odległości 229584839 km i postanowił się w nie w********ć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TrollingMasterNinja: Wszystko rozumiem. Ok. Ale co powinien był zrobić, kiedy już je rozjechał? Nawet celowo... Poważnie. Rozjadę gołębia - co mam zrobić?

@motaboy: no jeszcze pytasz xD
@enron: nie jestem ekspertem, być może są przepisy które to ustalają, tak jak np są przepisy co należy zrobić kiedy potracisz autem zwierzę na drodze, moje pytanie jest takie czy ta osoba ma problem za to że potrąciła, czy za to że potrąciła a potem nic nie zrobiła?