Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jaki jest koszt nacięcia wędzidełka ewentualnie jak to ogarnąć na nfz? Mam dość krótkie i przy ostrzejszych zabawach z różową bywa boleśnie i niestety jest to też przyczyną wcześniejszego zakończenia zabawy :(

Miał ktoś taki zabieg? Jak to wygląda?

Tagi na zasięg, wybaczcie.
#penis #seks #sex #napletek #przegryw #zwiazki #nfz #sluzbazdrowia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #600425a6535d82000a0d19f2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: miałem taki zabieg robiony prywatnie w 2015 roku. Cena to już nie pamiętam ale chyba 600-800zł.

Dostajesz zastrzyk w pindola, potem dwa cięcia skalpelem, 3 szwy i wszystko. Nie przypominam sobie żeby w trakcie gojenia czuł jakiś ból. Szwy były rozpuszczalne także po 2-3 tygodniach same odpadły. Ja już po tygodniu jeździłem rowerem.
@AnonimoweMirkoWyznania: polecam zabieg diatermią bipolarną. Jedynym bólem jaki czujesz jest zastrzyk w pindola, potem tylko strzały prądu bezbolesne. Zabieg trwa 5 minut, nie masz szwów, 2 tygodnie smarowania rany maścią i już. Po 3-4 tygodniach można dymać ze spokojem - przyznam, że ten zabieg odmienił moje życie i był najlepszą decyzją w życiu, do której zabierałem się z 5 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) 550zł Wrocław, prywatnie.