Wpis z mikrobloga

@Morfeusz321: Kaczyński zrobił profanacje i sam jest złem w kościele. Boga znieważył, zrobił ze świątyni handel swoimi poglądami, nie ma miłosierdzia dla bliźniego swego, zajmuje się przyziemnymi sprawawami które i tak mu bóg zabierze w chwili śmierci. Dziwie się księdzu ze mu nie walnął z gonga
  • Odpowiedz
@jabadabadupka: "Zbliżała się pora Paschy żydowskiej i Jezus udał się do Jerozolimy. W świątyni napotkał siedzących za stołami bankierów oraz tych, którzy sprzedawali woły, baranki i gołębie. Wówczas sporządziwszy sobie bicz ze sznurków, powypędzał wszystkich ze świątyni, także baranki i woły, porozrzucał monety bankierów, a stoły powywracał. Do tych zaś, którzy sprzedawali gołębie, rzekł: Weźcie to stąd, a z domu mego Ojca nie róbcie targowiska!"
  • Odpowiedz
@jabadabadupka: Mam tylko nadzieję że następnym razem niebiosa ześlą pioruny na niego albo wywali się na niego cała ta budowla, profanator, wychowanek Jana Józefa Lipskiego, wolnomularza loży Kopernik. Mam nadzieję że biskupi katoliccy zakażą Jarosławowi wstępu do kościoła bo to obraża godność i powagę Kościoła Katolickiego.
  • Odpowiedz