Wpis z mikrobloga

Kto pamięta hakowanie przez blutu w gimbazie telefonów kolegów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BT Info to program komputerowy, za pomocą którego można kontrolować i pobierać pliki z telefonów innych osób. Działa to najlepiej głównie na telefonach marki Sony Ericsson, ale można go również używać z innymi telefonami.

Dzięki temu małemu programikowi możemy włamać się komuś przez Bluetooth do komórki. Zasada jest jedna(no może dwie) - nasza "ofiara" musi mieć włączony Bluetooth i w zależności od rodzaju telefonu musi także zezwolić na dostęp do swojej komórki.


pamiętasz plusujesz, a lamusy dupa cicho

#telefony #technologia #retro #winsxswspomina
Pobierz
źródło: comment_1610869226L6K8nf4RM62RJkF7Ndnvkn.jpg
  • 72
Zajebiste włamanie jak musi zezwolić na dostęp. xD To teraz też są takie "luki".


@CoYoT: @winsxspl: To mi przypominają się darmowe "rozmowy" min w heyah sprzedawane na kanałach sms czy czatach bukmacherskich w telegazecie za doładowanie.

Sposób polegał na tym, że dzwoniło się na pocztę głosową, "logowało" numerem z którym chcemy "gadać" (taka opcja była możliwa) i nagrywało swój komunikat który druga osoba mogła wysłuchać i wykonać podobną operację. XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
@josedra52: Ja to w podstawówce na SE Z550i rozmawiałem z koleżanką przez funkcje "zadzwoń do mnie" w Play. Można było ustawić imię, i na jaki numer wysłać prośbę. Wtedy odbiorą dostawał powiadomienie w stylu "Numer x "imię" prosi o kontakt. Jak łatwo się domyślić w imieniu wpisywaliśmy krótkie wiadomości, chyba do 16 znaków. Więc omijaliśmy spacje, oraz sporo było skrótów np. "PoSqlNaZiel" co znaczyło że po szkole idziemy na "zieleń" (to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@kris006: @su1ik: @szuineg: Wy mówicie o przypadkach, gdzie ktoś zgodę na dostęp ukrywa pod postacią czegoś innego (fejkowa faktura, link prowadzący w inne miejsce niż powinien, podszywanie się). Jak to się niby ma do pytania "Urządzenie DUPA8 chce uzyskać dostęp do Twoich plików"? No racja, ludzie to debile, ale nazywanie tego włamaniem to jest duże nadużycie.