Wpis z mikrobloga

Czemu w Polsce niebiescy noszą najczęściej fryzury na pędzla? Uważam, że lepiej wygląda fryzura bez ścinania boków i tyłu.
Tym bardziej mi się wydaje to absurdalne, jak facet nie ma zakoli.
Nie żeby coś, bo każdy ma prawo nosić, co mu się podoba, ale mam też prawo powiedzieć, że to nie w moim guście.
Zresztą, wcześniej był taki temat: https://www.wykop.pl/wpis/50078105/polscy-fryzjerzy-i-barberzy-gowno-kazdy-umie-tylko/
#fryzura #modameska #fryzjer #wlosy #wlosyboners #kiciochpyta #niebieskiepaski #rozowepaski i trochę #mirabelkopomusz
  • 114
A tu masz wersję poprawną:


@LuckyStrike777: @blablaelotrzydwazero: ale to czy boki będą ścięte krótko, czy dłuższe często zależy od kształtu twarzy. Ja nie mogę np. mieć długich boków, bo wtedy mój ryj wygląda jak żarówka bo góra jest "napuszona", a boczne włosy strasznie sterczą. Czasem ktoś robi pędzlaka dlatego, że to po prostu pasuje mu do mordy XD pic rel

Inna bajka to częsty błąd i cięcie boków bez cieniowania,
h.....s - > A tu masz wersję poprawną:

@LuckyStrike777: @blablaelotrzydwazero: ale...

źródło: comment_1610869320y1epKSf6e3b9ov0v2GHFgS.jpg

Pobierz
No cóż, z mojej miłości do muzyki rockowej też wynika moja preferencja do niebieskieĉ z długimi włosami, albo takimi "na pazia".


@blablaelotrzydwazero: Też nie każdy może. Kiedyś miałem długie, z tych samych powodów. Ale nie nadawały się, były zbyt "ociężałe" + tendencja do przetłuszczania się (przy krótkich tego problemu nie ma), poszły do cięcia po chyba 5 latach noszenia długich, nie żałuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak
tylko po co brać udział w tym cyrku? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Kotniepies: Lepszy wygląd -> mniej kompleksów -> lepsza samoocena -> wyższa ta słynna pewność siebie -> lepsze życie/relacje społeczne/wszystko. Plus ludzie zawsze postrzegają lepiej osoby, które wyglądają lepiej, może to nawet zaważyć o wyniku umowy kwalifikacyjnej xD. Dlatego warto.

Mam podobną genetykę do tego

https://www.wykop.pl/wpis/39939147/anonimowemirkowyznania-co-zrobic-z-takimi-zakolami/


@LuckyStrike777: Ajjj przy takich, to trzeba miras iść do