Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie serial Netflix o obcych planetach, "Alien Worlds" i #!$%@? mnie, że 80% odcinka to #!$%@? o życiu na Ziemi, gdzie połowe tych fragmentów stanowią ujęcia ubierania się badaczy / spaceru / gadania jakiś głupot nie związanych z tematem "mama mi mówiła że" itp. Kogo to obchodzi? Chcę poznać obce ekosystemy! (°°

#alienworlds #alien #kosmici #kosmos #biologia #astronomia #netflix #seriale #scifi #sciencefiction #nauka
  • 14
@AstraLavistA_Baby: zgadzam się. Tak bardzo zmarnowany potencjał i tak bardzo zmarnowany czas.
Rozumiem, że render 3D jest drogi, ale te same ujęcia w kółko i w kółko, albo te same tylko z odbiciem lustrzanym, do tego jedna i ta sama narracja WALKA DOBRA ZE ZŁEM. Paździerz.
Od tego netflixowego szrotu w opozycji polecam audiowizualny i wartościowy majstersztyk o dość zbliżonej tematyce. Są dwie części:
Life Beyond I
Life Beyond II
ProblemTrzechCial - @AstraLavistA_Baby: zgadzam się. Tak bardzo zmarnowany potencjał ...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@loczyn: cooo xD
Jedyną obsraną osobą tutaj jesteś chyba tylko ty.
Ja to po prostu stosuje, nie podoba mi się nie oglądam, #!$%@? mnie- nie oglądam i już ( )

Poleciałbym bigos na uspokojenie, ale po kapuście jest większe sranie ( ) pozdro mirek