Wpis z mikrobloga

Najśmieszniejsze w tej całej aferze z #cyberpunk2077 jest to, że Redom udało się wychować fanatyków, których honorem jest obrona CP2077 przed „niezasłużoną” krytyką XD


@NapalInTheMorning: Aha. Czyli #!$%@?.

Nie wiem kto tu broni zarządu redów - wszyscy po nich jadą jak po burej suce (sam po premierze dodałem pare krytykujących ich artykułów). Jednocześnie wielu, w tym ja, zachwala grę, bo wielu pracowników dało z siebie wszystko i gra jest w wielu
@NapalInTheMorning:
Najzabawjniejsi są ci krzyżowcy co to tu codziennie dodają posty w stylu "LUDZIE DALEJ GRAJO" "TOP NA STEAMIE" "JAK TO NPC KUPY NIE ROBIO A GRA SIE SPRZEDAJE". Codzennie jeden post (nie)sponsorowany i przy każdym podważeniu poglądów jest
A)Inni tak robią
B)Wina konsol™
C)No ale ambicje były tylko management zawiódł
D)NA PC BUGUF NI MO

I nie przetłumaczysz, że to nijak nie usprawiedliwia sytuacji. I żeby nie było, sam
@pablo397: jesteś idealnym przykładem na to, co piszę. Cała twoja aktywność na wykopie w ostatnim czasie to pisanie, jaki Cyberpunk jest super i atakowanie każdego, kto zasugeruje, że gra jest np. średnia.

Gdy kupujesz słoik zajebistych ogórków, to zjadasz ze smakiem i tyle. Jeśli natomiast to dla ciebie za mało i musisz przekonać każdego na świecie, że TO SĄ NAJLEPSZE OGÓRKI EVER, to jesteś zindoktrynowanym fanatykiem.
jesteś idealnym przykładem na to, co piszę. Cała twoja aktywność na wykopie w ostatnim czasie to pisanie, jaki Cyberpunk jest super i atakowanie każdego, kto zasugeruje, że gra jest np. średnia.

Gdy kupujesz słoik zajebistych ogórków, to zjadasz ze smakiem i tyle. Jeśli natomiast to dla ciebie za mało i musisz przekonać każdego na świecie, że TO SĄ NAJLEPSZE OGÓRKI EVER, to jesteś zindoktrynowanym fanatykiem.


@NapalInTheMorning: ale #!$%@?. masz tu moje