Wpis z mikrobloga

@wstalemwczesnierano: hahaha jaką aerodynamike przy niskich predkosciach? jaką mase? przecież to nic nie waży xD ale nawet gdyby to na sliskim lepiej jak dociążone. Nie masz argumentu stary. Lenistwo moze i tez ale zwyczajnie zimno, gosc wsiada do auta i jedzie nie szkodząc nikomu w tym przypadku.
  • Odpowiedz
@monarchista: wystarczy minimum wyobraźni.
Warstwa taka jak na zdjęciu może przy hamowaniu osunąć się na przednią szybę. Jadąc za takim asem masz zasłonę jak przy zamieci. Bedzie gwałtowne hamowanie i mamy kombo.

Nie od takich pozornych zaniedbań ludzie juz ginęli.

Jak sam jednak stwierdziłeś to rozmowa o niczym. Skoro tobie odpowiada taka sytuacja jak na zdjęciu to ja nie będę cie na siłę przekonywał że jest to nieodpowiedzialne zachowanie w skrajnych przypadkach
  • Odpowiedz
@monarchista: ja jestem spokojny. Luzik.

Ja staram się nie dopuszczać do takich sytuacji jak na zdjęciu. Zwyczajnie mi to nie odpowiada. Jeśli już nie przekonają takiego kogoś argumenty o możliwych negatywnych skutkach takich zachowań to może przekonać delikwenta taryfikator. A policja lubi zarabiać na pierdołach.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wstalemwczesnierano: optymalizacja czasu i wysiłku. oczywiscie moze sie zdasrzyc jakas hardkorowa sytuacja, ze ta zaspa zrobi roznice na niekorzyść. Ale to skrajnie mało prawdopodobne wiec szkoda czasu. Tak samo jak nie ma sensu ubezpieczanie od powodzi domku w górach.
  • Odpowiedz
Też tak czasem jeżdżę jak zapominam rękawiczek i nie chce sobie palców odmrozić na odśnieżaniu dachu. Ciężarówki to rozumiem z lodowymi płytami, ale śnieg z osobówek nic nikomu nie robi jak masz widoczność i odśnieżone światła i rejestrację
  • Odpowiedz