Wpis z mikrobloga

**KU*WA MAĆ LUDZIE ZAKŁADAJCIE TE PIE*DOLONE ODBLASKI I ROZGLĄDAJCIE SIĘ PRZED WEJŚCIEM NA PRZEJŚCIE!!!**
Jest w ku*rwe ślisko a wchodzi mi taki cymbał przed samochód widzi, że hamuje i nadal sunę po ulicy mimo, że jechałem z 30 na godzinę a on stoi mi na pasie i się głupio gapi. Jeszcze macha do żony i dzieciaka aby wbijali bo jest bezpiecznie....
Zatrzymują się takie dzbany jak święte krowy przed moim autem, na moim pasie i się gapią czy wyhamuję zamiast spie*dalać.
NO ŻESZ KU*WA JA PIE*DOLE

Wiem, że macie pierwszeństwo dzięki tym dzbanom w rządzie ale to nie ja będę połamany leżał w szpitalu tylko Wy!!!


#polska #polskiedrogi #samochody #motoryzacja #kolizja #samochody #brd #prawojazdy #ruchdrogowy
KanapkaPL - **KU*WA MAĆ LUDZIE ZAKŁADAJCIE TE PIE*DOLONE ODBLASKI I ROZGLĄDAJCIE SIĘ ...

źródło: comment_1610731877IKgkGKZ15NfJS10Edf91px.jpg

Pobierz
  • 23
@KanapkaPL: no może stał na środku, bo na jezdni ślisko, pomyślałeś głąbie w blachosmrodzie?

A teraz już bez ironii - ja dziś na przejściach nawet jak ktoś zwalniał czekałem aż się zatrzyma, bo to nigdy nie wiadomo. Wieczorem wsiadłem za kółko i miałem rację, napadało świeżego śniegu, ulice białe, nie ma co rumakować w takich warunkach.
@KanapkaPL: Taa, nie zapomnę jak kiedyś jadę 5km/h, bo więcej się nie da (żywy lód na osiedlowej drodze) i wychodzi mi taki babol ~55 lat na przejście. No to ja pedał w podłogę, hamulce bez ABS zrobiły to co miały zrobić i zsunąłem się kulturalnie z wektorem wypadkowym nachylenia jezdni i mojego kierunku poruszania się do krawężnika w kierunku przejścia, prawie na te przejście wjeżdżając. Jednak chylę czapkę, bo zaświeciła jej
jak jest większy ruch na drodze, a kierowcy nie czują potrzeby zatrzymania się. Możnaby stać tak cały dzień.


@kalafonia: nie wiem gdzie to takie problemy są, ale jak ja chodzę gdzieś z buta, to góra drugi, no trzeci samochód się zatrzymuje - nie pamiętam kiedy przed przejściem stałem dłużej niż 30 sekund. Może kwestia regionu i kultury jazdy.
@saper13: Do debila nigdy grzeczniej( ͡° ͜ʖ ͡°)

Debilem jest kto ignoruje prawa fizyki. OP napisał, że jechał powoli i wcześnie zaczał hamować, ale szklanka była i nic nie mógł zrobić. Jeśli po takim tekście ty wyskakujesz z #!$%@? o zachowaniu ostrożność to nadajesz się tylko do wyrzucenia na śmietnich historii z resztą debili