Wpis z mikrobloga

**KU*WA MAĆ LUDZIE ZAKŁADAJCIE TE PIE*DOLONE ODBLASKI I ROZGLĄDAJCIE SIĘ PRZED WEJŚCIEM NA PRZEJŚCIE!!!**
Jest w ku*rwe ślisko a wchodzi mi taki cymbał przed samochód widzi, że hamuje i nadal sunę po ulicy mimo, że jechałem z 30 na godzinę a on stoi mi na pasie i się głupio gapi. Jeszcze macha do żony i dzieciaka aby wbijali bo jest bezpiecznie....
Zatrzymują się takie dzbany jak święte krowy przed moim autem, na moim pasie i się gapią czy wyhamuję zamiast spie*dalać.
NO ŻESZ KU*WA JA PIE*DOLE

Wiem, że macie pierwszeństwo dzięki tym dzbanom w rządzie ale to nie ja będę połamany leżał w szpitalu tylko Wy!!!


#polska #polskiedrogi #samochody #motoryzacja #kolizja #samochody #brd #prawojazdy #ruchdrogowy
Pobierz
źródło: comment_1610731877IKgkGKZ15NfJS10Edf91px.jpg
  • 23
@saper13: Oczywiście, pieszy ma obowiązek upewnić sie czy kierowca go przepuszcza i nie włazić pod maskę jesli widać ze auto nie moze sie zatrzymać przez oblodzony asfalt.

Wiem debilu ze tobie sie wydaje ze kierowcy sa bogami, ale niestety nie sa i nie potrafią naginać praw fizyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KanapkaPL: oj powiem Ci niepopularne dziś poglądy masz.
U nas we Wrocławiu likwiduje się przejścia podziemne na głównych arteriach "żeby zwiększyć bezpieczeństwo" i ułatwić przedostanie się niepełnosprawnym. A odblaski... łoo... paanie. "eksperci" z (absolwenci bodaj kulturoznawstwa) z portalu brd24 twierdzą że to nie zwiększa bezpieczeństwa tylko victim shaming