Wpis z mikrobloga

@zbigniew23:
W co graliście do tej pory? Jaki jest budzet? Ile czasu byście chcieli spędzić przy jednej rozgrywce? Jaki poziom skomplikowania zasad wam odpowiada? Rywalizacja/koop czy bez różnicy?
  • Odpowiedz
@venomik: doświadczenie marne, ja kiedyś grałem w takie rzeczy jak Magia i Miecz, Obcy itp No dobrze jakby rozgrywki zamykały się w przedziale 30-60 min. Chyba nawet lepsza by była gra krótsza którą można zagrać kilka rund. Budżet powiedzmy ze do 100 zł
  • Odpowiedz
panteon


@zbigniew23: @venomik w sumie jak tak teraz patrze na cenny propozycji to widzę ze będę musiał wydać więcej. Więc mogę kupić 2-3 jakie krótsze gierki w cenie ~100zł, no chyba że polecicie coś droższego co na pewno nie znudzi się szybko to mogę wydać więcej. A no i dobrze jakby zasady nie były zbyt skomplikowane i można było je ogarnąć w miarę szybko.
  • Odpowiedz
@zbigniew23:

no chyba że polecicie coś droższego co na pewno nie znudzi się szybko to mogę wydać więcej.


@zbigniew23: Spokojnie moge Ci wymieniać planszówki w które mołgbym grać dziesiątki razy, ale nie mogę zagwarantować, że przypadnie do gustu Tobie czy Różowemu. A da się znaleźć gry w cenie do 100 zł.
Tak na szybko mogę polecić Hero Realms/Star realms, Carcassonne, Osadnicy: narodziny imperium, 7 Cudów Świata: Pojedynek, Nova
  • Odpowiedz