Wpis z mikrobloga

@Pucha12: @Pucha12: Poza tym golem z przewrotki warto też wspomnieć tę akcję z MLS, gdzie teoretycznie wielu podstarzałym gwiazdom z Europy nie chce się już zbyt wiele dawać od siebie.
GeWa - @Pucha12: @Pucha12: Poza tym golem z przewrotki warto też wspomnieć tę akcję z...
  • Odpowiedz
@Pucha12: Mój ulubiony piłkarz!

Powiem wam, że oglądając jego grę na żywo dopiero człowiek widzi jaki to jest zawodnik. Strasznie się cieszę, że mogłem tego doświadczyć ()
  • Odpowiedz
@Pucha12: Żaden inny piłkarz w profesjonalnym footballu nie grał tak jak on - jakby go wziąć prosto z ulicy i wsadzić na największe stadiony Europy.
  • Odpowiedz
@Pucha12: zawsze mam problem z ocena tego czy faktycznie wycisnął ze swojej kariery maxa. Z jednej strony najlepszy strzelec w historii MU, wielokrotny mistrz Anglii i zdobywca LM, z drugiej strony pamiętam jego wejście do dorosłego futbolu, wydawało się że to będzie dominator jak Messi i CR, jednak tego poziomu chyba nigdy nie osiągnął. Z trzeciej już strony zawodnik niepowtarzalny, nie był klasyczną 9,ani 10,ani cofniętym napastnikiem. Kiedyś spotkałem się
  • Odpowiedz
@Trzezwy_nachlaniec44: pokłócił się z Fergusonem i chciał odejść, zostawiam link jak chcesz poczytać o co dokładnie chodziło.

@Szczurzewski: nie zrobił takiej kariery jak Messi czy CR7 bo jego styl życia bardzo od tego odstawał, nie trzymał takiej diety i nie spędzał tyle czasu na siłowni, ale to ile serducha zostawiał na boisku to wszystko rekompensowało.
  • Odpowiedz