Wpis z mikrobloga

Dziewczyny to są mistrzyniami w robieniu z siebie ofiary. Wywieszam pranie a tu mój sweter który założyłem jeden raz o rozmiar mniejszy bo moja partnerka wyprała go w pralce a na metce jest pranie ręczne.
Powiedziałem do niej z wyrzutem żeby uważała następnym razem zwłaszcza że to nie jest pierwszy raz.
Temat zamknięty bo nie umiem się obrażać.

Po chwili mówi że mi go odkupi, ja mówię że już go nie chcę, ale ona mówi że mi kupi. Tłumaczę jej że nie chcę już tego swetra i że jest wszystko ok. Ona przychodzi po kilku minutach że sweter zamówiony. Tłumaczę jej że przecież mówiłem żeby mi nie kupowała to poszła obrażona. Ja #!$%@?... Nic mnie tak nie denerwuje jak zlewanie przez drugą osobę tego co mówię i o co proszę.

#logikarozowychpaskow
  • 115
@rafal-heros: Jak dla mnie to Ty robisz problem. Dziewczyna poczuła, że zrobiła źle i jesteś niezadowolony, więc chciała przywrócić stan sprzed felernego zdarzenia. Widocznie uznała, że skoro się oburzyłeś to ten sweter był dla Ciebie jednak ważny. Może powinieneś docenić, że stara się naprawiać błędy, a nie żalić się na nią na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
@dzbanerski oraz jak ci zależy na czymś to poinformuj wcześniej, że to specjalny sweter. No błagam... NIKT nie sprawdza każdej metki z osobna z kupki z brudami. Masz specjalny sweter, sam sobie o.niego zadbaj. Plus jak ktoś mówi, że nie chce nowego swetra to.druga osoba NIE powinna nic wciskać na siłę. Fikołek to może Ty masz na imię, ja tu widzę brak komunikacji odnośnie prania czy przyjmowania do wiadomości słowa 'nie'. (
@Jagoo: jak chcesz ruszać, co nie należy do Ciebie, to poinformuj. Ponadto jak widać problem nie polega na tym, że sweter został uszkodzony, ale że różowa nie chce po prostu przeprosić i uszanować, że mirek nie chce nowego swetra.