Wpis z mikrobloga

Vikop to specyficzne miejsce - jednych przeraża, innych śmieszy, innych żenuje. A jeszcze innych wszystko po trochu. Otóż...
A #!$%@?ć, chciałem napisać jakieś bardziej rozbudowane wprowadzenie, ale beka z #!$%@? @CzarnyNosferatu:
https://www.wykop.pl/wpis/54897261/czas-na-prawde-o-seksie-i-dojrzalosci-otoz-uprawia/

Typ zupełnie na poważnie twierdzi, że po odbyciu pierwszego stosunku seksualnego w życiu rzekomo zachodzą w nas jakieś ultra poważne przemiany i stajemy się przez to dojrzali - tak, przez tak prozaiczną rzecz jak seks nagle stajemy się dojrzali XD.

Po pierwszym seksie(normalnym w młodym wieku) facet staje się dojrzalszy, zaczyna odczuwać potrzebę dbania o siebie, zaczyna uważać siebie za wartościowego, zaczyna brać odpowiedzialność za swoje życie po warto

Typ odlatuje coraz mocniej bo teraz to w ogóle się dowiadujemy, że dopiero jak zaruchasz to warto o siebie dbać i brać odpowiedzialność za swoje życie - wcześniej nie warto, a po co ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tzipa najważniejsza na świecie (°° .
Już pomijając fakt, że chyba raczej jak zaczniesz o siebie dbać to już prędzej dostąpisz tej mitycznej magicznej pusi ¯\_(ツ)_/¯.
Poza tym zawsze myślałem, że dba się o siebie... dla siebie bo to zaprocentuje choćby lepszym zdrowiem, ale cóż.

Gdy tylko zaczęli prowadzić życie seksualne, to zaczęli słyszeli, że się zmienili i stali się jakby dojrzalsi, że w końcu wydorośleli

No magia dosłownie, czary, cuda - a może po prostu to się zbiegło z tym, że naturalnie dojrzali i dopiero konsekwencją tego jest właśnie rozpoczęcie współżycia? A nie na odwrót, że to magiczne wsadzenie jednego kawałka mięsa w drugi uczyniło ich dojrzalszymi?

Zaczyna patrzeć na świat z dystansu, przestaje wszystko brać do siebie. Co najważniejsze zaczyna poważnie myśleć o swoim życiu ogarnięciu swojego życia

Jeśli twoje plany życiowe i ogólnie właśnie ogarnięcie życia zależy od tego czy wsadziłeś benis w bagina to nie wiem czy się śmiać czy ci współczuć XD.

Potrzeby seksualnie nie są czymś zbędnym, ich pominięcie zgodnie z teorią naukową prowadzi do pełnego zahamowania w rozwoju

Tak będzie, jeśli nie zrobisz benis into cipuszka to jakaś niewidzialna siła powstrzyma cię przed rozwojem wszelakim - czy to zawodowym czy jakimkolwiek innym ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).

Typ nawet nie podjął ze mną merytorycznej dyskusji tylko stwierdził, że usunie komentarze moje i m.in. @Blackpill_RAW @programista1992 czy @Flutter_M_Shydale bo my jesteśmy ci ''gupi'' XD.
Inb4 nie miałem na celu nikogo atakować, a chciałem zrozumieć jak to się dzieje, że ludzie stają się takimi #!$%@? i zupełnie na poważnie wierzą, że jak nie zaruchali do któregoś tam roku życia to np. nie rozwiną się na innych polach i tym podobne bzdury.

#przegryw #bluepill #redpill #blackpill #blackpillraw #incel #mgtow #harlekinydlaprzegrywow #blackpillmarcina
  • 51
@frank_morze: dokładnie tak trzeba to skomentować, otóż to. Sam do teraz się śmieje z tego, że ktoś takie poglądy ma zupełnie na serio, ale mniejsza o to bo każdy może mieć jakie chce, choćby były nawet i tak niedorzeczne.
Największa beka z tego, że on jest tak święcie przekonany, że seks to jakaś magia, że nawet nie podjął dyskusji ze mną i kilkoma osobami tylko usunął komentarze bo my to ''gupki''
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@TestoDepot: Jak śmiesz myć zęby będąc prawiczkiem?
Jak śmiesz przeszczepić sobie włosy dla własnego komfortu?
Jak śmiesz podejmować jakiekolwiek działanie jeśli nie wiążą się one z drogami rodnymi samicy?

Żecie be tzipy nie ma sensu! O kłaniam się Tobie! Wielka przedwieczna Tzipo! Nakarm mnie swym śluzem-ambrozją bym dokonał vaginalnego zbawienia i wreszcie mógł w spokoju umuć ser spod napletka, bo tak to nie ma sensu i można srać pod siebie w
B.....W - @TestoDepot: Jak śmiesz myć zęby będąc prawiczkiem?
Jak śmiesz przeszczepić...

źródło: comment_1610651392Iyh7BrroYuFt4aO0w6CvlL.jpg

Pobierz
Typ odlatuje coraz mocniej bo teraz to w ogóle się dowiadujemy, że dopiero jak zaruchasz to warto o siebie dbać i brać odpowiedzialność za swoje życie - wcześniej nie warto, a po co


@TestoDepot: tak w ramach dygresji, wszyscy wiemy ze albo sie rodzisz przystojny (twarz, wzrost i inne cechy ktore determinuje genetyka jak np frame i sklonnosc do nabierania masy miesniowej/redukcji tkanki tluszczowej czyli bycie mezomorfikiem) albo nie. Wobec tego
@TestoDepot: Cóż, wyjaśnienie jest dość proste. Facet kiedy zaliczy nową partnerkę ma wybuch testosteronu. Te jego cytaty to wypisz-wymaluj skok samooceny który po tym następuje. Koleś najwyraźniej uznał że dzięki temu stał się wielkim mędrcem i może oświecić resztę mężczyzn ( ͡º ͜ʖ͡º)
Sam po zaliczeniu nowej laski słyszałem że wydaję się "wyższy" i "emanujący charyzmą". Tyle że to mija kiedy laska staje się stałą partnerką,
@vympayer: ja rozumiem mieć dobry humor po ciupcianiu bo sam zazwyczaj mam dobry humor przez jeszcze parę godzin po udanej wizycie u divy, ale koleś robi z ruchania jakąś nadprzyrodzoną siłę - że niby dojrzewasz od ruchania XD?
Albo twierdzenie, że dopiero jak się zarucha to zaczyna się o siebie dbać - dlatego do teraz się zastanawiam czy się trochę z tym wpisem nie pośpieszyłem bo może to jednak rzeczywiście bait
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TestoDepot: "Po pierwszym seksie(normalnym w młodym wieku) facet staje się dojrzalszy, " więc nie ma problemów z ojcostwem, bo same dojrzałe byczki mają gowniaki. Można zlikwidować fundusz alimentacyjny, znieść 500+, zmienić prawo.xdd
To jakiś troll lub erotoman.
@TestoDepot: Cóż, porównując z własnego doświadczenia, wizyta u divy daje ten wyrzut, ale jest mniejszy. Po pierwszej takiej wizycie w wieku 17 lat moje kompleksy zniknęły jak ręką odjął. Tyle że znałem mechanizm więc nie popadłem w #!$%@?. Jak ktoś nie wie o tym skoku testosteronu to wydaje mu się że zyskał nadnaturalne zdolności właśnie dzięki tzipie
Tyle że znałem mechanizm więc nie popadłem w #!$%@?.


@vympayer: bo po prostu nie masz mózgu zarośniętego tzipą i mimo że coś jest przyjemne to potrafisz realnie i trzeźwo ocenić sytuację. Nikt nie mówi, że ruchanie nie jest fajne, przyjemne, relaksujące. Ale typ odleciał już bardzo daleko, sam chyba widzisz bo robi z tego jakąś mistyczną siłę prawie.

Jak ktoś nie wie o tym skoku testosteronu to wydaje mu się że