Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O różnicach w podejściu między kobietami a mężczyznami.
Jestem 22-letnim biseksualny chłopakiem. Pociągają mnie zarówno kobiety, jak i chłopaki (aczkolwiek tylko pewna ich specyficzna grupa). Przez ostatnie lata miałem styczność z obiema płciami, wyciągnąłem na ten temat kilka wniosków.

Po pierwsze-portale randkowe. Jak wygląda to z kobietami, nie muszę chyba opowiadać- rzadko kiedy odpisują, a jeśli już to jednym słowem, wymagają ciągłego zabiegania o nie, zapewnianiania rozrywki, w zdecydowanej większości przypadków to ja musiałem się starać. Zupełnie inaczej jest z chłopakami-często xami inicjują rozmowy, spotkania, piszą o wielu rzeczach, żartują. Oczywiście, jest też masa spermiarzy (podejrzewam, że wielu z nich zaczęło szukać seksu z facetami tylko dlatego, że u kobiet nie mieli szans). Nie mniej, o wiele większa szansa, że to facet pierwszy zainicjuje rozmowę i bedzie w niej aktywnie uczestniczył.

Randki- tutaj jest gigantyczna różnica-kobiety zazwyczaj wymagały płacenia za siebie, zapewniania im rozrywki, to ja zazwyczaj musiałem się starać i wymyślać atrakcje. Jedna wręcz spytała mnie, czy zrobię jej przelew bo chce kupić iPhone, odda mi go po wypłacie (ta jasne XD) Tymczasem z chłopakami? Zupełnie inna sytuacja. Często sami coś proponowali, nie chcieli słyszeć o płaceniu, można było z nimi porozmawiać na wiele ciekawych tematów.

Także w codziennym funkcjonowaniu zdecydowanie mam lepsze doświadczenia z facetami. O wiele częściej sami pracowali na siebie, byli bardziej czuli, można było robić z nimi masę rzeczy i chcieli poznawać nowe. Kobiety? Praktycznie zawsze wymagały żeby dostosowywać się pod ich upodobania.

Także naprawdę współczuję heteroseksualnym chłopakom, bo to, jak bardzo polskie kobiety są zadufane, podchodzące z manią wyższości do każdego faceta to masakra. Spermiarze mezczyznom zgotowali ten los. Pomimo, że pociągają mnie kobiety, zdecydowałem, że niegdy z żadną się nie zwiążę- po prostu związek z chłopakiem jest o wiele bardziej ,,dogodniejszy", nie trzeba stałe zabiegać o czyjąś uwagę i mozna robić w nim o wiele więcej rzeczy, na które ma się ochotę.
Zapraszam do dyskusji.
#blackpill #lgbt #p0lka #przegryw #tinder #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60000ce9e516c7000a8ee2a7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 44
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: ja nie wiem, co się z tymi ludźmi teraz dzieje. Ja nie mam problemów z tym, żeby za kogoś zapłacić, więc ergo częściej spotykałem się z sytuacjami, że nie musiałem tego robić.
Ale ja się nie umawiałem z Juleczkami z portali, ładne laski na Tinderze czy Badoo to są głupie sraki, których nikt nie chce, jak chciałem ładne loszki i nie zepsute, to tylko przez znajomych lub na żywo, sorry,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: hahahaha, już sam fakt użycia słowa "normik" przez opa wskazuje, że to zarzutka tych samych ciemniaków co zwykle. Złapałem się na gównobajt.
A do reszty tych anonimów, to mam komunikat taki, że was dupa piecze i dobrze. Ja przynajmniej mam odwagę pisać z własnego konta, a nie się chować za jakimś anonymwallem. Taka odwaga jak wasza wskazuje, że mam rację. Jesteście żałośni i nawet mi was nie żal. Odpady nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Warrior_97: no popatrz, a jednak nie. Znam dużo fajnych, ładnych i szanujących się lasek które nigdy nie miały tam konta. I wiesz co? Nie miały, bo nigdy nie potrzebowały, bo spotkały się i układały sobie życie w szkole, wśród znajomych, itp. Te portale skupiają osoby, które normalnie nie mają szans na relacje, bo po prostu wyżej srają niż dupę mają, albo są po prostu straszni jako ludzie. Oczywiście, trafiają się tam
@Warrior_97: przyzwolenie na flirt, podejscie do seksu, prefernecje, odwaga do konwersacji z facetami. Wiele z tych lasek w zyciu codziennym nie powie wprost o co chodzi a za pomocą okna rozmowy otwieraja sie i mowią ze szukaja tylko ruchańska. Juz nawet nie o sam seks chodzi ale o budowanie swojego alter ego- drugiej siebie
kobiety zazwyczaj wymagały płacenia za siebie, zapewniania im rozrywki, to ja zazwyczaj musiałem się starać i wymyślać atrakcje. Jedna wręcz spytała mnie, czy zrobię jej przelew bo chce kupić iPhone, odda mi go po wypłacie (ta jasne XD) Tymczasem z chłopakami? Zupełnie inna sytuacja.


@AnonimoweMirkoWyznania:

Ta jasne, typowy przegryw piwniczak szuka nowgo sposobu na pocisnienie rozowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i tu wchodzi odwieczna gadka normików:,,na Tinderze są inne kobiety, w prawdziwym życiu się takich nie spotyka"-to skąd się one tam biorą w takim razie?XDDDDD


@AnonimoweMirkoWyznania:

Na tinderze są dokładnie takie same kobiety jak w prawdziwym życiu, to nie jest żadna magiczna próżnia


@Warrior_97:

To ma tyle wspólnego z prawda co PiS z uczciwością xD

Atencyjne dziwki i samodne madgi prędzej założą tindera niż przeciętna kobieta znająca swoja wartość, mająca
OP: @AnotherBrickInTheWall: @Brother_of_Steel: @taktoto: @mathias94: @mathias94: @Warrior_97: @vauecki: @vauecki: @AstraLavistA_Baby:
Skoro kobiety na takich portalach mogą pokazywać swoje zachowania, które w realu nie występują -to dlaczego mimo tego z facetami można się dogadać normalnie, a z kobietami już nie? XD

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua