Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
Widzę że część osób ma problem ze zrozumieniem różnicy między 'elegancki' a 'bardziej elegancki'. Nie jest to wnętrze którym się jaram, ale jak na segment budżetowy, w porównaniu do VW które jest przez koncern lokowane trochę wyżej, wygląda to naprawdę nieźle.
  • Odpowiedz
w VW przypadkiem te tablety nie są wkomponowane w deskę rozdzielczą? Takie rozwiązanie jak z tej skody to niby eleganckie? XD


@su1ik: W Touranie masz jak na obrazku. Owszem, wygląda to lepiej, ale jest mniej praktyczne niż ekran, który jest umieszczony wyżej.

Śmiałem się swego czasu z tabletu w Peugeocie 3008 kolegi. Teraz jak już trochę pojeździłem Touranem, za każdym razem gdy muszę zerknąć w dół, by spojrzeć na nawigację,
ZygmnuntIgthorn - > w VW przypadkiem te tablety nie są wkomponowane w deskę rozdzielc...

źródło: comment_161062954189TwpF27EhipnfTNgiiZTQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Aut, w których NIE MA podstawowych opcji ustawienia temperatury, radia itp. przyciskami, bez łażenia po menu na ekranie już nawet nie skomentuję.


@Rachey: i za to szanuję Hondę, że w bieżącej wersji Civica potrafili się ogarnąć. Tzn na początku to nie, bo wywalili wszelkie przyciski zastępując je ekranem. Niemniej na fali krytyki w wersji poliftowej wprowadzili przyciski. Sam system jest siermiężny, ale przyciski ratują sytuację. Mam wersję poliftową i nie
  • Odpowiedz