Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś myśli, że terror pod płaszczykiem zagrożenia koronką w najbliższym czasie się skończy to garść informacji zasłyszanych dziś w radiu:
-WHO ostrzega, że ten rok będzie gorszy od poprzedniego, bo "mamy wiele mutacji",
-bazy noclegowej w PL nie można otworzyć, bo będzie to sprzyjało "wyjazdom poferyjnym" (!!!),
-"odmrazanie gospodarki" polegać będzie na tym, że za kilka tygodni otworzą galerie handlowe,
-w lecie być może pozwolą korzystać z ogródków gastronomicznych,
-siłownie, baseny, stadiony pozamykane, bo tak,
-publiczna opieka medyczna bez wcześniejszego oczekiwania na wyniki testu tylko dla zaszczepionych i posiadających wydany kod qr.

Foliarze mieli rację, kurtyna.

#koronawirus #polska #foliarze #teoriespiskowe #nwo
  • 45
  • Odpowiedz
@ciemnienie: apartament spoko o ile nie wjedzie gestapo ukarać Cię karą administracyjną. Ja bym jechał i tak, ale o relaksie przy piwku w knajpie, na basenie, źródłach, saunie, czy siłowni możesz zapomnieć.
  • Odpowiedz
Foliarze mieli rację, kurtyna.


@Jegwan: no szok, niedowierzanie, zaskoczenie, miliony pytań bez odpowiedzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A i tak najlepsi są koronapanikarze z syndromem wyparcia, którzy dalej twardo wierzą
  • Odpowiedz
@Krupier: przyznam, że starałem się mieć wyważone zdanie w tym temacie, ale teraz nie mam już żadnych wątpliwości, że działania rządów to przejaw inżynierii spoleczno-gospodarczej nie mającej nic wspólnego z ochroną obywateli.
  • Odpowiedz
@Jegwan: to jest oczywiste i trzeba być kompletnym ignorantem by tego nie dostrzegać. Tak jak jeszcze na początku faktycznie można było mieć wątpliwości bo w końcu jakiś tam atakujący wirus to nic nadzwyczajnego w historii świata, ale teraz, gdy widać jak to wszystko się potoczyło? Naiwniacy myślą jeszcze, że tu chodzi jedynie o walkę z "pandemią".

Polecam ci też poczytać o strategii zarządzania strachem - https://pl.wikipedia.org/wiki/Zarz%C4%85dzanie_strachem

Mówiłem o tym już
  • Odpowiedz
@Krupier: najlepsze, że rozmawiając z ludźmi można odnieść wrażenie, że większość już to zauważyła. Szkoda, że nikt z tym nic nie zrobi, bo rządy umiejętnie dawkują swoje działania, żeby nie wzbudzić buntu.
  • Odpowiedz
@Jegwan: no ja nie mogę tego zrozumieć, że temat aborcji tak bardzo porwał tłumy, a to co się dzieje dookoła jest jakby niezauważalne. Tzn. no jasne, ludzie pomarudzą, pojęczą, że "no tak, tak, nie może tak być", ale na ulicach już pusto podczas gdy tutaj tak naprawdę od kilku miesięcy powinien być drugi Majdan. Bo ja już nie wierzę, że inaczej niż przemocą i siłą tej władzy nie da się
  • Odpowiedz
@Krupier: ok, raczej każdy wie, że rządy dodatkowo ugrywają pitos na pandemii, ale to też nie oznacza, że jej nie ma. Statystyki są bezwzględne, a już nie mówię o tych, którzy mają szereg innych problemów pochorobowych. Nikt Ci nie otworzy wszystkiego co się da, bo byłaby to wówczas selekcja naturalna mimo nawet dość niskiej śmiertelności. Poza tym nie uważasz chyba, że pis jest aż tak głupi aby doprowadzić do załamania
  • Odpowiedz
@Krupier: "Tej" władzy czy innej to tak na prawdę nie ma znaczenia, bo chyba nie myślisz, że gdyby rządziło Po, Lewica, czy PSL to byłoby inaczej?

@muchmuchmuch: skutki dla zdrowia ogółu społeczeństwa będą dużo poważniejsze niż gdyby wszystko otwarto. Wielkie zakłady pracy są pootwierane i nic strasznego się nie dzieje. No chyba, że uważasz, że przez 8 godzin w pracy nie da się zarazić, ale na basenie, saunie
  • Odpowiedz
@Jegwan: wystarczy się tylko zaszczepić na covid, za rok na covid odmiane z wysp, potem covid czeski, covid podlaski. Jak dobrze pojdzie to pfizer odpali opcje subskrypcji i za 10k rocznie bedziesz mial aktualizacje bqzy wirusów :)
  • Odpowiedz