Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś myśli, że terror pod płaszczykiem zagrożenia koronką w najbliższym czasie się skończy to garść informacji zasłyszanych dziś w radiu:
-WHO ostrzega, że ten rok będzie gorszy od poprzedniego, bo "mamy wiele mutacji",
-bazy noclegowej w PL nie można otworzyć, bo będzie to sprzyjało "wyjazdom poferyjnym" (!!!),
-"odmrazanie gospodarki" polegać będzie na tym, że za kilka tygodni otworzą galerie handlowe,
-w lecie być może pozwolą korzystać z ogródków gastronomicznych,
-siłownie, baseny, stadiony pozamykane, bo tak,
-publiczna opieka medyczna bez wcześniejszego oczekiwania na wyniki testu tylko dla zaszczepionych i posiadających wydany kod qr.

Foliarze mieli rację, kurtyna.

#koronawirus #polska #foliarze #teoriespiskowe #nwo
  • 45
  • Odpowiedz
Mojej babci nie chcą wypuścić od prawie roku z domu opieki, nie można jej nawet odwiedzać "bo się zarazi". Starsza kobieta z demencją od marca nie widziała swoich dzieci i wnuków, a epidemia jak była tak jest. Dość już, nikomu to nie służy, nawet ludziom, których miało niby chronić.


@pianinka: ja #!$%@?ę. :/ Nawet nie mam słów by to skomentować. Współczuję i trzymajcie się tam dzielnie!

Jak ktoś się boi
  • Odpowiedz
@Krupier:

a #!$%@?ę. :/ Nawet nie mam słów by to skomentować. Współczuję i trzymajcie się tam dzielnie!


Dzięki, babcia 80+, więc niedługo może ją zaszczepią i w końcu będzie można ją
  • Odpowiedz