Wpis z mikrobloga

Pierwsze trzy sztuki jelonków-piżamic są już dla was przygotowane! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla niewtajemniczonych Jelonki szydełkuje moja żona. Zabawki pełnią rolę edukacyjną ponieważ do ich środka można schować piżamę, dzięki czemu uczymy dzieci utrzymywać porządek. Poza tym same Jelonki są milusie w dotyku ()
W grudniu pochwaliłem się hobby mojej żony i tak wam przypadły zwierzaki do gustu, że żona wieczorami nie robi już nic innego ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A w drodze jeszcze pare jelonków, osiołek-piżamica i liski, którymi chwaliłem się w innym poście.

No i to trochę dzięki wam mogę grać w #minecraft ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A przy okazji polecam #kotkustosz bo to jej prace widzicie w tle;-)

#handmade #zrobtosam #diy #chwalesie #szydelkowanie #moldawia #atencyjnyrozowypasek #zabawki #pokazrozowegopaska #szydelkiempodrewnie #
Aeciatko - Pierwsze trzy sztuki jelonków-piżamic są już dla was przygotowane! ( ͡° ͜ʖ...

źródło: comment_1610568730ee9gh9xeOBvAl1bjN6lv7D.jpg

Pobierz
  • 97
@Aeciatko: Jeśli kupiła wzór to niech sprawdzi zasady sprzedaży gotowych produktów (powinny być w samym wzorze lub w opisie produktu)- znaczna większość twórców ma zaznaczone, że jeśli ktoś decyduje się na sprzedaż gotowego produktu to musi przy ofercie sprzedaży wrzucić linka do wzoru lub napisać kto jest autorem wzoru. Zwykły szacunek do pracy autora wzoru.
Czasem osobno trzeba też kupić licencje na sprzedaż danego wzoru, jeśli nie chce go wykorzystać tylko
@Aeciatko: Jeśli kupiła wzór to niech sprawdzi zasady sprzedaży gotowych produktów (powinny być w samym wzorze lub w opisie produktu)- znaczna większość twórców ma zaznaczone, że jeśli ktoś decyduje się na sprzedaż gotowego produktu to musi przy ofercie sprzedaży wrzucić linka do wzoru lub napisać kto jest autorem wzoru. Zwykły szacunek do pracy autora wzoru.

Czasem osobno trzeba też kupić licencje na sprzedaż danego wzoru, jeśli nie chce go wykorzystać tylko
@Aeciatko: gdzie można nabyć takiego jelenia? :)


@TuRezyser: Możesz podbić do mnie na pw albo na fb do żony bo ma stronę „szydełkiem po drewnie” ale z góry uprzedzam ze druga połowa marca dopiero ( ͡° ͜ʖ ͡°)