Wpis z mikrobloga

@enforcer: gurwa wezmę tę zarzutkę.

Mam w domu 3 nieużywane pary earpodsów, 4 walające się bez celu ładowarki - jedyne co faktycznie mi się przydawało z tego pudełka to kable, bo faktycznie po roku/dwóch zdychały.

Jak rozumiem bardziej ekologiczne jest wyprodukowanie kilku par słuchawek i ładowarek niż trochę papieru na opakowania.

Chyba że ktoś faktycznie używał dodawanych ładowarek i słuchawek do telefonu i jakimś cudem udawało mu się je niszczyć częściej
@Voltix: a zdziwię Cię, moim rodzicom służą. Wygodnie się parują a dla nich to była główna zaleta po "kable się nie zaplątują". Ja bym na tym muzyki jakoś z upodobaniem nie słuchał i nie są najtańsze jak na jakość dźwięku - ale mają swoją niszę.
@Ganicjusz: leżą, bo kiedy będę sprzedawał, na 100% znajdzie się herbatnik który zapyta "a czy są do niego oryginalne akcesoria". Tym bardziej mnie cieszy, że przy zakupie/sprzedaży telefonów ludzie nie będą wymieniali woskowiny.
czyli #!$%@? i kazdy ci to powie.


@Voltix: no ja tego nie powiem ¯\_(ツ)_/¯

oczywiście, że znajdziesz słuchawki, które grają lepiej, ale czy są przy tym tak funkcjonalne jak airpodsy?
Wrzucasz z pudełkiem do kieszeni, wyjmujesz kiedy potrzebujesz, nie myślisz o zwiniętym kablu, ani o potrzebie sparowania, po prostu wkładasz do ucha i gra.
Earpodsy chyba stówkę kosztują, nie ma co oczekiwać cudów, litości. Miałem chyba 3 pary bo niedrogie, w miarę grały i nie były „pchełkami” z gumkami których nie znosze
@613_07: ziom, wymieniam telefon z androida na iPhone. Stary telefon sprzedaję w pełnym zestawie z ładowarką to skąd mam mieć ładowarkę? XD do słuchawek nawet jak się ma inne to i tak musisz mieć przejściówkę więc no też średnio. +nie każdy kto kupuje telefon za parę tysi jest audiofilem i ma na chacie słuchawki inne niż dorzucane do telefonu xD
Mam w domu 3 nieużywane pary earpodsów, 4 walające się bez celu ładowarki


@613_07: a te ładowarki potrafią ładować szybko nie wiem ile iPhony mają 15W? Bo jeśli nie to musisz nowa ładowarkę kupić. A słuchawki kabelkowe już pozwoli archaizm.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@613_07: borze, aleście dali sobie wcisnąć kit. Marketing Apple to mistrzostwo świata. Naprawdę. Ludzie uwierzyli w to, że mają w domu N I E P O T R Z E B N E ładowarki, które tylko się W A L A J Ą i bardzo dobrze, że korporacja nie daje ich w zestawie i trzeba je sobie oddzielnie dokupić.
Zazdroszczę im tego, naprawdę. Chciałbym kiedyś chociaż w połowie tak potrafić zmanipulować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enforcer: słuchawki to tam #!$%@?, ale nie dać ładowarki? I to jeszcze wycofywać je z modeli, które miały? (iPhone 11) Jakby to było jeszcze mało śmieszne to przed świętami śledziłem ceny w sklepie Euro, bo siostra kupowała właśnie 11:
3300 kosztowały "leżaki" z ładowarką i słuchawkami
3650 kosztowały z nowej dostawy z samym kablem
Zapytałem sprzedawcy gdzie logika, to powiedział w wielkim skrócie, że Apple się nie #!$%@?, nie stać Cię
Mam w domu 3 nieużywane pary earpodsów, 4 walające się bez celu ładowarki - jedyne co faktycznie mi się przydawało z tego pudełka to kable, bo faktycznie po roku/dwóch zdychały.


@613_07: to co ile ty wymieniasz telefony? Czy po prostu tak często je rozwalasz? O.o no i polecam jednak kiedyś spróbować QC, ja podpinam telefon (nie iPhone, wiadomo) raz na 2-3 dni pijąc kawkę przy kompie albo w aucie i wyjebongo