Wpis z mikrobloga

@VanDahl: Ja w szkole trafiłem na nauczycieli z tych przedmiotów, którzy przekazywali wiedzę za pomocą dyktowania definicji z podręcznika i przepisywania zadań ksiąki na tablicę. Prawie nic nie tłumaczyli, a jak tłumaczyli, to ciężko było zrozumieć coś z tego. To były stare, leniwe, sfrustrowane baby, które nie miały nawet odrobiny chęci nauczenia kogokolwiek czegokolwiek, więc ciężko mi było coś zapamiętać z tych lekcji. Może lepiej trafiłeś.

Wiele istotnych rzeczy jest też
@ziumbalapl: Jak ja nie potrafię takich rzeczy oglądać. Chcę sobie wydłubać oczy, przedziurawić mózg i umrzeć jak najszybciej.

Martwi mnie kondycja tego świata, skoro tacy idioci są w stanie dostatnie żyć. Jeśli w jakimkolwiek miejscu może istnieć ostracyzm to powinien on się tyczyć właśnie niedouczenia, które przy takim dostępie do wiedzy nie jest już żadną wymówką.

Przecież to jest strzał w pysk dla całej tej edukacji, skoro dorosła kobieta wierzy w
Pobierz
źródło: comment_1610571623d0rr1phKHRAhPDR9l4HMYd.jpg
@niebieskieniebo: Nie wiem, bo ja do szkóły chodziłem już dawno temu, dzieci też nie mam. Ale jest to bardzo możliwe, czytałem, że poziom edukacji w Polsce się pogarsza. Kiedy cały świat idzie do przodu, my się cofamy do Średniowiecza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Samo to, że ministrem edukacji jest dzban Czarnek po KULu wiele mówi o stanie tego kraju.
Nie wspominając o tym, że lepszą edukację seksualną
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@fraciu: Klucz do zrozumienia mija się z celem? Super jest pokazać reakcję chemiczną czy doświadczenie fizyczne. Ale bez dowodu to tylko "sztuczki". Takie same jak pokazują potem różne antynaukowe świry. Zgadzam się, że takich doświadczeń czy pokazów powinno być znacznie więcej (ja np.w szkole na chemii w zasadzie nie miałem okazji nic samodzielnie zrobić), ale oprócz tego trzeba wyjaśnić dlaczego tak się stało.