Wpis z mikrobloga

@RubinWwa: Tylko weź pod uwagę to, że ja wymieniłem szurstwa, w które ogromna część prawicowców WIERZY (np. o szczepionkach, czy globalnym ociepleniu). Nikt nie wierzy w nieszkodliwość otyłości, czy innego typu głupot, jeśli ktoś wierzy, to doskonale wiadomo, że jest głupkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Taki Korwin na przykład chciałby latać w
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Znalazles Brauna, Soche (pierwsze slysze), Ziemikiewicza i Cejrowskiego, ja nazwalem o wiele wiele wiecej szurow lewicowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja rowniez wymienilem szurstwa w ktore ogromna czesc lewicowcow WIERZY. Nikt natomiast nie wierzy w jakies promieniowanie smazace kukurydze.

Te twoje argumenty sa tak gowniane, nietrafione, subiektywne ze widac z daleka ze jestes lewakiem xD
Twoja racja jest
  • Odpowiedz
@RubinWwa:

Ja rowniez wymienilem szurstwa w ktore ogromna czesc lewicowcow WIERZY. Nikt natomiast nie wierzy w jakies promieniowanie smazace kukurydze.


Oczywiście, że wierzą. Stąd stały sprzeciw wobec np. 5G ( ͡°
  • Odpowiedz
  • 1
@ziumbalapl komunizm wietrzył spisek wszędzie, w każdym człowieku. Czego nie kapujesz? I co mnie obchodzi że faceta znają i szanują. Marksowi też stawiają pomniki. Lewackie szury WSZYTKO chcą przerobić na normalność, nawet nie można powiedzieć "ale".
  • Odpowiedz
@Zwardi:

Lewackie szury WSZYTKO chcą przerobić na normalność, nawet nie można powiedzieć "ale".


Jakiś przykład takich zmian wobec których masz "ale"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zwardi: Tak to wygląda w normalnej dyskusji - skoro coś stwierdzasz, to udowodnij, że tak jest - inaczej robisz z siebie pośmiewisko, bo napisać coś w stylu "lewactwo wieszy w UFO" to każdy sobie może ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym - ja pytałem o to co Twoim zdaniem jest jedną z tych lewackich zmian, którym należy mówić "nie". Nie umiesz odpowiedzieć? ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
  • 1
@ziumbalapl to tylko Twoje skromne zdanie i jakaś dziwna teoria.. dałem Ci jasna odpowiedz i wskazówki, no ale.. mądrej głowie dość po słowie¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Zwardi: Czyli nie jesteś w stanie normalnie odpowiedzieć na zadane pytanie? Masz ostatnią szansę, albo lecisz chwilowo na czarnolistę, bo szkoda mi czasu na spam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@ziumbalapl przecież odpowiedziałem, gdzie ty opie żyjesz, myślisz że będziesz gadał co i kto ma robić.. otóż taki wał no i wzajemnie, bez żalu z mojej skromnej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz