Wpis z mikrobloga

@BetonowyMakaron też miałem takie zdanie, ale przeglądam tiktoka i naprawdę czasami pozytywnie zaskakuje, wiele doświadczonych osób w danym zawodzie prowadzi tam konto i odpowiada na pytania, jak np agentka nieruchomości, lekarze, nauczyciele itp nie trzeba oglądać 10-15 min filmiku tylko 15sek, chociaż przesuwając w bok kolejny filmik to najczęściej jakiś czelendz z sikania w spodnie xd
  • Odpowiedz
@BetonowyMakaron: ja się wychowałem na Mortalach a Punisher czy Manhunt to były moje ulubione gry XD jakoś nie morduje ludzi, przeciwnie czasem jestem zbyt miły, a trzeba kogoś kopnąć w dupę.
  • Odpowiedz
zainstaluj tiktoka

jako nowy użytkownik dostajesz najpopularniejsze, randomowe rzeczy

nie szukasz ciekawego contentu, lajkujesz proponowane ranodmowo rzeczy i oglądasz je w z zapętleniu po kilka razy

algorytm uznaje, że to ci odpowiada i pokazuje więcej

siedzisz w gównianej bańce contentu

stwierdzasz, że to TikTok jest #!$%@?


Zasługujecie na wymarcie tak samo, jak 90% tego gównonarodu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@BetonowyMakaron: Zakazać wszystkiego. Na co to komu potrzebne? Po co to komu ? Za moich czasów ryjące banie były żetony tazo, czy pokemony. Zabraniali grania w szkole, bo hazard, bo złe nawyki. Później szatańskie Harry Pottera i inne telefony komórkowe. Z pokolenia na pokolenie co innego, a dzieciaki jak były głupie tak są nadal.
  • Odpowiedz
@KingaM ale już dwulatek rozróżni grę od filmu tępa #!$%@?
A poza tym niby czemu są dla innych dzieci, czemu nie mogłyby się nimi pobawić? Bardzo dobrze że reagują agresja na debilne zakazy
  • Odpowiedz
@Reepo: Tyle ze mamy wyniki badań dotyczących gier i są tez wyniki wpływu serwisów społecznościowych na dzieci. Te drugie są znacznie bardziej szkodliwe na wieku płaszczyznach. Widze, ze teraz ktoś, kto skrytykuje jakakolwiek masowa nowinkę technologiczna, jest uznawany za boomera. A po prostu jako dorosła osoba nie patrzę wyłącznie przez pryzmat plusów, ale tez minusów. Nie zachwalam wszystkiego, bo jest nowe i wygodniejsze, mimo ze bardzo sobie cenie wiele ułatwień.

Dlatego
  • Odpowiedz
@RonnieO: plus o ile na YT można znaleźć jakies wartościowe treści w większej ilości, to na TikToku to juz wielkie święto, a nie zrzuciłbym tego na to, ze to świeży serwis
  • Odpowiedz