Wpis z mikrobloga

@Mam-na-imie-Porucznik: dokładnie, myśli że tekstem o rezerwacie przyrody zmieni nastawienie najgorszego degenerata, jakiego kiedykolwiek wydał Bembenograd w swej historii. Nie oszukujmy się, ale struś jest tu tylko środkiem do celu w postaci atencji w komentarzach, że oo patrzcie jaki ja dobry szeryf - nie tylko przestraszyłem narkomana, ale i zapobiegłem ,,pożarowi lasu". mógł mu chociaż haka podstawić i nagrać jak sie motylek #!$%@? na glebe, ale nie - lepiej pieprzyć o
@SiennaWest jak już go uslyszalem jak miałem wychodzić, to jednak wolałem go #!$%@? z lasu i tyle.
Wiadomo że do strusia nic nie dotrze, więc chętnie wyslucham, co zrobić, co wam nagrać, na pewno nie mam zamiaru nic wylewac na niego, ani go dotknąć, bo ten smród czuje do tej pory... Any advice?
A czy ja mówiłem żebyś go bił? jak go wytropisz i nagrasz wieczorem, to puść do jutuby, wróć do domu, nastaw budzik i w to samo miejsce przyjdź na zejście o 4 czy 5 rano - nagrasz dużo lepszą schizę, w dodatku bardziej zwiotczałe członki strusia - i wtedy se go możesz pogonić - i tak nie będzie mieć autobusu. Albo wsadź go nie w ten autobus. Niech se głupek komunikacją trochę
@DonRademenes:

1. Po pierwsze primo: z bezzębną krrrrwą trzeba krótko. Nie zwracamy się do niego "Panie Majorze" ani nie "Majorze", tylko "ĆPUNIE", "LALUSIU", "MOTYLKU", "LAMUSIE" itd.
2. Drugie primo: nie prosimy, tylko każemy. Stanowczo i wulgarnie. Kochaś rudego frajera ma być zesrany
3. Po trzecie primo, a co wynika bezpośrednio z dwóch poprzednich punktów: ma #!$%@?ć w podskokach
@orszakanielski: tak, niech tam najlepiej dla jego obciągnie. Niczego nie będę nagrywać, bo mam 800 km. To jest śmiech na sali, że na cały Bembenograd, który tam ma z okolicznymi wsiami z pół miliona luda, nie ma jednego okuratnego z jajami kto by to dobrze rozegrał i nagrał (nie mówię o popełnianiu przestępstw rzecz jasna).
@SiennaWest: Proponuje samemu skopać, pomalować majora, nagrać to i wrzucić do internetu, przecież to debilizm i pchanie się tylko w problemy dla paru wyświetleń. Takie rzeczy robi się poza kamerą. Najłatwiej tak powiedzieć żeby ktoś "zrobił" .
Zapomniałeś już jaki był szum gdy strusia malowali w lesie? ile mu współczuło osób że biedny człowiek itd?
Fakt ten nowy "pato" nic nowego nam nie pokazuje, ale zawsze to coś do oglądania, jutro
@SowicieSkowyrnyAkurat: nigdzie nie nawoływałem do skopania go czy pomalowania, a jedynie, że mógłby nagrać gdyby tak zastał ćpuna - przestępcę. Mnie takich rzeczy nie tłumacz. Jak taki cwaniaczek, to dlaczego nie nagra tego samego o 4 rano i w ostrej formie? ale to po głosie słychać, że to niewykonalne w jego przypadku.
@SiennaWest:

Jak taki cwaniaczek, to dlaczego nie nagra tego samego o 4 rano i w ostrej formie?


To jedz i sam majora nagraj o 4 rano xD komu by się chciało #!$%@? koczować w takich godzinach.

jak taki legalista, to dlaczego zasraniec jeden nie wezwał pał że ćpun wsiadł do autobusu pełnego ludzi bez maseczki, co?

Podobno już wzywał pare razy służby i miał major maseczke w autobusie, pytaj @DonRademenes bo