Wpis z mikrobloga

@TrzyWesoleOgorasy: Jak zaczynałem. 10lat temu na Chińczyku to wywaliłem się dosłownie z 7-8 razy w ciągu kilku miesięcy. Wystarczyło ze spadł lekki deszcz i hamowanie jakiekolwiek przednim hamulcem od razu kończyło się gleba. Zesrany jeździłem wtedy z myślą ,tylko nie hamuj przednim, a i tak zdarzało się ze zapomniałem. Całe szczęście za każdym razem były to tylko obtarcia moje jak i motocykla , a przyczyna okazały się chińskie opony. Nie znałem
@TrzyWesoleOgorasy:
Lewa kończyna górna:
złamanie nasady bliższej kości łokciowej z przemieszczeniem kości promieniowej.

Prawa kończyna górna:

Wieloodłamowe przezstawowe złamanie nasady dalszej kości promieniowej, z wyłamaniem wolnego odłamu kostnego od strony grzbietowej wielkości ok.10 mm.

Wieloodłamowo złamana kość trójgraniasta, odłamy kostne liczne, drobne.

Złamanie podstawy I kości śródręcza z wolnym odłamem kostnym wielkości ok.6-7 mm.

Kolano rana szarpana 5 szwów.
Pobierz KurzeJajko - @TrzyWesoleOgorasy: 
Lewa kończyna górna:
złamanie nasady bliższej koś...
źródło: comment_1610490079WFyr1USLfV6T0pF5XZQrFr.jpg
@Sahkez:
Jak chodzi o lewą rękę to najwcześniej w marcu kolejna operacja na wyciągnięcie płytki i śrub bo wyprost mam max jak na rentgenie i więcej nie idzie. Płytka się opiera o kość ramieniową. Więc po tym dopiero walka o wyprost (co lekarz nie owijał i powiedział wprost, że taki uraz to pełnego wyprostu nie będzie), zgięcia też nie mam jeszcze pełnego - lewym kciukiem lewego barku nie dotknę, brakuje z
@TrzyWesoleOgorasy: Raz na quadzie zablokowała mi się manetka, rozwaliłem kolano + kask pewnie uratował mi życie bo uderzyłem centralnie tylem głowy w kamień i go połamałem
+ na 125 lekka gleba, rozdarte kolano i pocięte palce ( jechałem tylko kawałek i założyłem materiałowe rekawiczki)