Wpis z mikrobloga

#motocykle kto się kiedyś rozj.bal na motocyklu niech napisze jakie miał obrażenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja zaczynam: pęknięcie uda i kilka pomniejszych stłuczeń
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@TrzyWesoleOgorasy: Przypomniales mi tym wpisem czemu nie mam moto. Cale zycie marzy mi sie jakis terenowy wariacik. Ale z moim #!$%@? charakterem to samobojstwo. A mam dzieci i psa. On sobie sam nie poradzi na tym podlym swiecie. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
2012, na łuku uciekło mi przednie koło, prędkość ok 50-60. Po deszczu był tam piasek z kałuży wyrzucony przez inne auta. Złamane obie nogi
  • Odpowiedz
@TrzyWesoleOgorasy: Jak zaczynałem. 10lat temu na Chińczyku to wywaliłem się dosłownie z 7-8 razy w ciągu kilku miesięcy. Wystarczyło ze spadł lekki deszcz i hamowanie jakiekolwiek przednim hamulcem od razu kończyło się gleba. Zesrany jeździłem wtedy z myślą ,tylko nie hamuj przednim, a i tak zdarzało się ze zapomniałem. Całe szczęście za każdym razem były to tylko obtarcia moje jak i motocykla , a przyczyna okazały się chińskie opony. Nie
  • Odpowiedz
@Sahkez:
Jak chodzi o lewą rękę to najwcześniej w marcu kolejna operacja na wyciągnięcie płytki i śrub bo wyprost mam max jak na rentgenie i więcej nie idzie. Płytka się opiera o kość ramieniową. Więc po tym dopiero walka o wyprost (co lekarz nie owijał i powiedział wprost, że taki uraz to pełnego wyprostu nie będzie), zgięcia też nie mam jeszcze pełnego - lewym kciukiem lewego barku nie dotknę, brakuje
  • Odpowiedz
@TrzyWesoleOgorasy: Raz na quadzie zablokowała mi się manetka, rozwaliłem kolano + kask pewnie uratował mi życie bo uderzyłem centralnie tylem głowy w kamień i go połamałem
+ na 125 lekka gleba, rozdarte kolano i pocięte palce ( jechałem tylko kawałek i założyłem materiałowe rekawiczki)
  • Odpowiedz
@TrzyWesoleOgorasy złamanie łopatki pod panewką, skręcenie kostki, obite nerki, wątroba, śledziona, ogólne naciągnięcia mięśni klatki piersiowej, stłuczenie miednicy, a najbardziej to mnie bagiet obraził i kazał jeszcze mandat podpisać zanim mnie wywieźli karetką ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz