Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Dobra robimy test, zamówiłem 4szt bo jak będzie fajne to puszcze w znajomych jak nie fajne to trudno, przynajmniej dałem hajs komuś kto miał pomysł na produkt i jego marketing ¯\_(ツ)_/¯

Dawek w buteleczce jest 20, podoba mi się rozwiązanie z nakrętka która jednocześnie jest miarką dla odpowiedniej dawki. Na etykiecie jest tyle informacji ile być powinno - czyli krótko i zwięźle - skład, producent, smak.

Więcej będę mógł powiedzieć za parę h bo mam zamiar wypić całą butelkę wbrew zaleceniom producenta ( ͡º ͜ʖ͡º)

15:35 wypiłem całą buteleczkę

Kolejny update 16:35

#greenout #dutchtherapy #wykopjointclub #cbd #test

PolskiCzarnuch - Dobra robimy test, zamówiłem 4szt bo jak będzie fajne to puszcze w z...

źródło: comment_1610375937H1CbdTSL3wASCafLorQZAJ.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@StefanWons: już wcześniej była lekka wymiana zdań, ale logicznie myśląc osoba która nie ma nic do ukrycia i jest pewna swojego produktu udostępnia badania jak @hempmont Sam miałem okazję testować jego olejek i polecam czuć efekt. Natomiast drugiego Mireczka produktow nie miałem okazji spróbować więc sie nie wypowiadam, ale dziwi fakt że nie podaje badan.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mocarny_knur: wiekszosc opini o olejkach cbd tutaj to sponsorowane reklamy wiec nie sugeruj sie tym. CBD to nie THC nie bedzie takich samych efektow. Na YT to samo.
  • Odpowiedz