Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Dobra robimy test, zamówiłem 4szt bo jak będzie fajne to puszcze w znajomych jak nie fajne to trudno, przynajmniej dałem hajs komuś kto miał pomysł na produkt i jego marketing ¯\_(ツ)_/¯

Dawek w buteleczce jest 20, podoba mi się rozwiązanie z nakrętka która jednocześnie jest miarką dla odpowiedniej dawki. Na etykiecie jest tyle informacji ile być powinno - czyli krótko i zwięźle - skład, producent, smak.

Więcej będę mógł powiedzieć za parę h bo mam zamiar wypić całą butelkę wbrew zaleceniom producenta ( ͡º ͜ʖ͡º)

15:35 wypiłem całą buteleczkę

Kolejny update 16:35

#greenout #dutchtherapy #wykopjointclub #cbd #test

Pobierz PolskiCzarnuch - Dobra robimy test, zamówiłem 4szt bo jak będzie fajne to puszcze w z...
źródło: comment_1610375937H1CbdTSL3wASCafLorQZAJ.jpg
  • 75
mogę zapalić przed pracą i bez strachu o narkotest


@PolskiCzarnuch: Otóż po konopiach siewnych narkotest wykrywający thc może wyjść pozytywny, w końcu rośliny i naturalny ekstrakt z nich go zawiera. Inaczej sprawa wygląda z jakimiś izolatami CBD gdzie masz 100% cbd, bez innych kanabinoidów/terpenów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lemonsilverhaze @hempmont @arti9217 @StefanWons sprobowalem GreenOut Pure Mini. Na pocz 3/4 butli, bo 10ml to tak malo ze nie moglem pol wycyrklowac. Po 40 minutach grania w gierki dopilem reszte flaszki. Po godzinie zglodnialem i jak podgrzewalem sobie kotleta to sie zaczelo. Bardzo mile odczucia, praktycznie brak paranoi, obgadywania, brak 'zlego narratora' od traum i zyciowych niepowodzen, ale raz podskoczylem bardziej ze strachu jak sasiad glosno zamknal drzwi wejsciowe. Roznice sa w