Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Dobra robimy test, zamówiłem 4szt bo jak będzie fajne to puszcze w znajomych jak nie fajne to trudno, przynajmniej dałem hajs komuś kto miał pomysł na produkt i jego marketing ¯\_(ツ)_/¯

Dawek w buteleczce jest 20, podoba mi się rozwiązanie z nakrętka która jednocześnie jest miarką dla odpowiedniej dawki. Na etykiecie jest tyle informacji ile być powinno - czyli krótko i zwięźle - skład, producent, smak.

Więcej będę mógł powiedzieć za parę h bo mam zamiar wypić całą butelkę wbrew zaleceniom producenta ( ͡º ͜ʖ͡º)

15:35 wypiłem całą buteleczkę

Kolejny update 16:35

#greenout #dutchtherapy #wykopjointclub #cbd #test

Pobierz PolskiCzarnuch - Dobra robimy test, zamówiłem 4szt bo jak będzie fajne to puszcze w z...
źródło: comment_1610375937H1CbdTSL3wASCafLorQZAJ.jpg
  • 75
@PolskiCzarnuch: Ja po jednej butelce na raz co wypilem, mialem banie z 6h. Przerwalem ja snem, inaczej nie schodzila ani troche. Jak bo dobrym blanciochu. Zastanawiam sie teraz nad nowym produktem green out lemon haze XL.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kurde jestem serio bardzo pozytywnie zaskoczony, listopad jarałem codziennie, w grudniu były głównie weekendy ale też dosyć sporo, od 13 dni jak pisałem wyżej, nic nie paliłem, i sieklo fajnie, jest przyjemnie, polecam
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@hempmont: Pisałem już wam : badania udostępniam klientom hurtowym.
opinii jest więcej bo zakupy zrobiono z kilku kont. Dziwnym trafem z miast gdzie są firmy współpracujące z DT.
Jedno na kebeb w Słupsku ( ͡° ͜ʖ ͡°)