Wpis z mikrobloga

Ho ho widzę, że nie tylko ja zauważyłem słomiany zapał "szefa". Czy to z minikoparką, czy to z quadem. W którymś z odcinków Łukasz mówi do Kawy i Wiktora, że zaczyna pisać listę osób z którymi w danym dniu miał kontakt - w kontekście rozprzestrzeniania się kovida. Wtedy sobie pomyślałem, że takiego wała jak tą listę kiedykolwiek pokaże.
@kowal02: @Dawid22: @PlatinumSilver: Też zwróciłem na to uwagę, ale kilka wpisów przed "pępkowym" jest jeszcze ciekawsze info - że quada na OLX-ie #!$%@?ł :) Czyli porządki w garażu - co by tłumaczyło tą przerwę w nagrywaniu :)
I słowo do Pana Zdzisława z kanału "Działka i ja" (bo coś mi się zdaje, że czyta wykop): Zrobił Pan dobrą robotę wstawiając ten materiał, widać to po komentarzach pod Pana dzisiejszym
Pobierz berman - @kowal02: @Dawid22: @PlatinumSilver: Też zwróciłem na to uwagę, ale kilka wp...
źródło: comment_1610398045NaOncK3yBYxoXUBRvrLPcl.jpg
@PlatinumSilver:

Z listy rzeczy do zrobienia była jeszcze tablica z zapisami ile energii idzie na ogrzewanie garażu klimatyzatorem, gdzie miało być podsumowanie kosztów na koniec:)

Co do samej afery(?), to najwięcej mógłby powiedzieć koleś z kanału "Marcin buduje", który swojego czasu nagrał emocjonalny filmik z samochodu, gdzie miał za złe Łukaszowi brak zaangażowania w zbiórkę na siostrę Przemka z kanału "Sam buduję dom systemem gospodarczym" ( https://pomagam.pl/ratujemyzdrowie ). Film wisiał parę