Wpis z mikrobloga

@PlatinumSilver: żebyś włożył tyle wkładu w jakieś własne osiągnięcie a nie hejtowanie innych. To chyba takie "polaczkowe". Sam nic nie zrobię a komuś innemu też nie pozwolę.
Nie ma co ukrywać, że ŁB osiągnął dużo. Bez konkretnego typu osobowości na YT się nie przebijesz, więc to co nazywasz "mitomanią" jest tylko łapaniem okazji. Raz się udaje raz się nie udaje, ale jak nie spróbujesz to jesteś tylko marnym przegrywem z wykopu.
@kowal02: @berman: przeczytajcie jeszcze raz co napisałem, chyba jednak nie łapiecie mojego toku myślenia, a jest zdecydowanie prosty. Nic wam nie zabraniam, róbcie co chcecie, chociaż wasze pobudki są bardzo podejrzane.

Wyolbrzymiacie jakieś pierdoły w celu napędzenia gównoburzy, a rzeczywistość jest taka że ŁB może pławić się w swoich sukcesach.
@Djelon: Jeśli ktoś udostępnia filmy publicznie, powinien liczyć się z krytyką. My tutaj chcemy zwrócić uwagę, że Łukasz kreuje się na osobę którą nie jest. Manipuluje faktami, opowiada niestworzone historie a ludzie w to wierzą. Jednak paru osobom otworzyły się oczy i stąd ten tag. Porażki zdarzają się każdemu i nie popełnia błędów ten co nic nie robi. Ale jeśli notorycznie zarzeka się, że coś zrobi, "proszę mi wierzyć" - i
@Djelon
Sukces odniósł w dużym stopniu przez widzów z YT. Racja niech się pławi. Jego sprawa. Trafił i mu się udało.
Teraz widzów olewa, banuje wszystkich co mu zwrócą uwagę,
Gdy popełnił błąd na budowie w Dębnie mógł pokazać jak go naprawić. Olał widzów i inwestorów ( niby się z nimi i KB dogadał).
Ja dostałem bana 2 lata temu za pytanie czemu robi przedłużacz zakonczony dwoma wtyczkami. Przecież to jest bardzo